Dziś mamy 26 kwietnia 2025, sobota, imieniny obchodzą:

16 stycznia 2021

Agata Stachowiak tańczy w klipie Bisza. "Super było wczuć się w ten klimat"

facebook Bisz (B.O.K)  Fot. PanJulian

facebook Bisz (B.O.K) Fot. PanJulian

Kilka lat temu Agata Stachowiak wystąpiła w programie You Can Dance, teraz jej #taniec obejrzeć można w klipie Bisza. Co powstało w wyniku tej współpracy?

Agata Stachowiak to utalentowana tancerka pochodząca z Sadek, finalistka  8. edycji programu You Can Dance. Jest laureatką wielu konkursów tanecznych w Polsce i na arenie międzynarodowej. Szkoliła się u wielu nauczycieli w Polsce i poza granicami kraju. Miała szansę rozwijać swoje umiejętności na Broadway Dance Center w Nowym Jorku.

W ostatnim czasie natomiast podjęła współpracę ze znanym bydgoskim raperem – Biszem, w efekcie której wystąpiła w klipie zapowiadającym nowy album artysty. - Kiedy na planie klipu zobaczyliśmy układ taneczny Agaty Stachowiak opadły nam szczęki. Niesamowite uczucie móc połączyć swoją twórczość ze sztuką tak utalentowanych osób jak Agata – napisał Bisz na swoim fanpage’u. Klip pojawił się 10 stycznia i zyskał dużo pozytywnych opinii. Nie zabrakło także słów Agaty Stachowiak. – To cudowne uczucie, kiedy możesz pozwolić sobie wsłuchać się w dobrą muzykę i dac ponieść swojemu ciału. Ale jeszcze piękniejsze, kiedy dostajesz tak pozytywny komentarz, tyle miłych słów i wiadomości chwalących twoją pracę, którą tak kochasz – napisała tancerka, dziękując Biszowi za zaproszenie do współpracy. – Super było wczuć się w ten klimat, więc bardzo się cieszę, że mogę być częścią  Twojego artystycznego świata, po odsłuchaniu którego sama mam ciarki – dodała.

Taniec w “Kręgach” zobaczycie tutaj.

Oceń artykuł: 28 18

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (16) Zgłoś naruszenie zasad

    • 11 (39)

    Autorka postu, w dniu 16-01-2021 13:09:06 napisał:

    Nic szczególnego w tym teledysku. Po co tyle gwiazdorzenia ze strony mamy ?

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (3)
    • 10 (24)

    Antek , w dniu 16-01-2021 17:04:55 napisał:

    Popieram ze słabe i smętne

    odpowiedz

    • 5 (17)

    ja, w dniu 16-01-2021 17:30:29 napisał:

    To był taniec? ona może być dobra w tańcu tylko kto jej układał choreografię? naprawdę słabe i tak tańczą po kilku głębszych

    odpowiedz

    • -3 (27)

    zzz, w dniu 16-01-2021 18:23:27 napisał:

    Dziewczyno! Nie przejmuj się durnymi komentarzami. Taniec jest Twoją pasją, i to widać. Masz cel w życiu, a to dzisiaj bardzo ważne. Wielu młodych ludzi niestety nie potrafi go odnaleźć. A te nieprzychylne komentarze napisali ludzie "nieszczególni, słabi, smętni i po kilku głębszych".

    odpowiedz

    • 7 (25)

    Do poprzedniego autora , w dniu 16-01-2021 19:01:48 napisał:

    Powyższy autor wypowiedzi niestety nie ma racji. Nic szczególnego w tym teledysku ani w układzie tanecznym. Wciąż powtarzane ruchy nie dają rozwoju. Nie jestem ani słaby , ni smętny - poprzedniku. Prowadzę wysoko rangą szkołę tańca i jednocześnie znam taniec od podszewki

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • 1 (13)

    Ehh, w dniu 16-01-2021 20:35:04 napisał:

    Bisz nie jest znanym raperem.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • 5 (15)

    Stop, w dniu 17-01-2021 18:11:56 napisał:

    Ale ci komętujący są porąbani, zazdrośni, hejterscy

    odpowiedz

    • 0 (12)

    Francek, w dniu 17-01-2021 19:10:46 napisał:

    Przecież to parodia, wiecej widać klauna niż Agatę...

    odpowiedz

    • 3 (13)

    Nakielanka, w dniu 18-01-2021 10:22:49 napisał:

    Zamiast cieszyć się ,że dziewczyna z naszego regionu coś osiągnęła to tylko zazdrość i zawiść.Brawo Agata

    odpowiedz

    • 3 (11)

    MamaAla, w dniu 18-01-2021 14:35:22 napisał:

    Do "Do poprzedniego autora" proszę daj namiary na dobrą szkołę tańca, szukam dla swojego dziecka "wysokiej rangi szkoły tańca" Chętnie skorzystam z oferty

    odpowiedz

    • 3 (13)

    fanka_Agatki, w dniu 19-01-2021 17:09:39 napisał:

    Czy ktokolwiek jest zaskoczony, że Rodzice są dumni ze swojej zdolnej i utalentowanej córki? Drodzy Rodzice - Chwalcie się na potęgę! To wielkie wyróżnienie pojawić się w teledysku u znanego czy nawet mniej znanego artysty.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Budowa hal
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Budowa magazynów
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
0

Zwolnienia lekarskie wystawione w 2024 roku. Podsumowanie ZUS

W ubiegłym roku Polacy chorowali nieco# częściej i dłużej. Lekarze w całym kraju wystawili 27,4 mln zwolnień lekarskich, co przełożyło się na 290 mln dni niezdolności do pracy. Oznacza to wzrost o 400 tys. zaświadczeń w porównaniu do roku 2023 oraz wzrost o 2,8 mln dni absencji. Przynajmniej raz w ciągu całego 2024 roku na zwolnieniu lekarskim przebywało 7,7 mln osób, z czego 7,1 mln to ubezpieczeni w ZUS.

(czytaj więcej)
0

Ciechocińskie tężnie. Coraz bliżej wpisania na listę UNESCO

Zespół zabytkowej warzelni soli w Ciechocinku# został zarekomendowany przez Komitet ds. Światowego Dziedzictwa Kulturowego w Polsce do wpisania na krajową listę informacyjną, która otwiera drogę do międzynarodowego uhonorowania naszego unikatowego zabytku techniki i wpisania go na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Ziemi. Jak możesz się zaangażować?

22 kwietnia swój dzień obchodzi # Ziemia. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się w 1970 roku, a jego idea została zapoczątkowana przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który będąc w 1969 roku świadkiem katastrofy ekologicznej postanowił taki dzień zorganizować.

(czytaj więcej)
0

Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie.# Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)