Dziś mamy 26 grudnia 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

02 maja 2024

"Chmura dla przedsiębiorców". Cyfrowa transformacja biznesu

fot. freepik

fot. freepik

We współpracy trzech instytucji #– Centralnego Ośrodka Informatyki, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Rozwoju i Technologii – powstał nowy przewodnik, który ma na celu wesprzeć przedsiębiorców w transformacji cyfrowej swoich firm. "Chmura dla przedsiębiorców" to baza wiedzy zawierająca porady, przykłady zastosowania nowoczesnych technologii oraz ważne informacje dotyczące korzystania z chmury.

Wraz z dynamicznym rozwojem technologicznym, cyfrowa transformacja biznesu staje się nieodłączną częścią strategii wielu przedsiębiorstw. Dla wsparcia tego procesu przygotowaliśmy specjalny przewodnik, który ma na celu ułatwienie przedsiębiorcom korzystania z nowoczesnych technologii - zarówno tym, którzy rozpoczynają działania z chmurą, jak i dla tych bardziej zaawansowanych użytkowników.

"Chmura dla przedsiębiorców" to kompleksowy podręcznik, który opisano prostym językiem, aby każdy przedsiębiorca mógł z łatwością zrozumieć złożone zagadnienia technologiczne. Przewodnik składa się z 7 rozdziałów obejmujących tematykę - od podstawowych do zaawansowanych technologii chmurowych, a także istotne aspekty prawne i zapewnienie cyberbezpieczeństwa.

Narzędzie to ma na celu nie tylko wesprzeć większe przedsiębiorstwa w ich transformacji cyfrowej, ale także pomóc mikro i małym firmom w przygotowaniu do tego procesu. Dzięki przykładom zastosowania nowoczesnych technologii oraz praktycznym wskazówkom, przedsiębiorcy mogą lepiej zrozumieć potencjał chmury obliczeniowej jako katalizatora zmiany technologicznej w biznesie.

Zachęcamy do zapoznania się z nim i do zgłaszania uwag, komentarzy oraz pomysłów na dalszy rozwój tego narzędzia na adres pcho@cyfra.gov.pl.

Przewodnik - Chmura dla przedsiębiorców

Źródło: Ministerstwo Cyfryzacji

Oceń artykuł: 11 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Praca na wysokości
60PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Konstrukcje stalowe
0

Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies

Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).

(czytaj więcej)
0

Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?

Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".

(czytaj więcej)
0

Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią

Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.

(czytaj więcej)
0

Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?

Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.

(czytaj więcej)