Dziś mamy 7 grudnia 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

02 listopada 2021

„Jak mają dbać o groby osoby starsze?”. Internauta jest zaniepokojony

fot. poglądowe - pixabay.com

fot. poglądowe - pixabay.com

Otrzymaliśmy wiadomość od Internauty odnośnie problemu, jaki# towarzyszy osobom odwiedzającym kcyński cmentarz. Treść można przeczytać poniżej.

Cmentarz Rzymskokatolicki w Kcyni. Jestem w tym miejscu bardzo często i za każdym razem zastanawia mnie dlaczego jest tylko jeden punkt czerpania wody, który znajduje się orientacyjnie po środku cmentarza. Mam zmarłych na nowym cmentarzu i aby przynieść wodę muszę pokonać sporo metrów. Nie jestem osobą starszą ani jakoś szczególnie schorowaną, ale jest to uciążliwe dla mnie. Jak mają dbać o groby osoby starsze? Będąc na cmentarzu w Sipiorach byłam bardzo miło zaskoczona, ponieważ tam jest zbiornik z wodą oraz narzędzia do sprzątania. Czy tak trudno doprowadzić wodę na stary cmentarz i lewą stronę starego cmentarza? Dlaczego przy ujęciu wody nie ma jakiegoś normalnego dostępu do nalania wody tylko stara pompa, która była tam już najmniej 25 lat? Bardzo proszę może ktoś potrafi mi wytłumaczyć dlaczego tak jest.

Materiał: Internauta

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (1)

  x, w dniu 02-11-2021 16:54:50 napisał:

  nie pieniedzy to chyba oczywiste

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -2 (2)

  Jupik, w dniu 02-11-2021 19:45:11 napisał:

  Pewnie ksiądz zbiera pieniądze na doprowadzenie wody,a jak doprowadzi to na co będzie zbierał ?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)