Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

16 lipca 2021

„Kcynia Cup Open 2021”. Zawody zostaną rozegrane 25 lipca

Zapraszamy do Kcyni na# Turniej tenisa Stołowego "Kcynia Cup Open 2021".

Zawody zostaną przeprowadzone w dniu 25.07.2021 r. od godziny 9:00. Zapisy do godziny 9:40, rozpoczęcie gry od godz. 10:00 w Hali Sportowej Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni przy ul. Emila Jurczyka 3.

Kategorie: Kobiety OPEN, Mężczyźni do 40 lat, Mężczyźni powyżej 40 lat do 50 lat, Mężczyźni powyżej 50 lat. Na zawodach obowiązują przepisy PZTS i Regulamin Zawodów.

Zapraszamy do Kcyni zawodników sympatyków tenisa stołowego na zawody.

Materiał: Ryszard Hanioszyn - UM w Kcyni 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 4 4
Pliki do pobrania
PLAKAT 2021 Turniej Tenisa Stołowego Kcynia Cup Open 2021.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)