Dziś mamy 27 stycznia 2023, piątek, imieniny obchodzą:

18 stycznia 2023

Awans do finału wojewódzkiego. Szczypiornistki powalczą w Brodnicy

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

Szczypiornistki naszego klubu reprezentując Szkołę Podstawową im. Jana Czochralskiego w Kcyni awansowały do finału# szkolnych rozgrywek sportowych w piłce ręcznej.

Półfinał szkolnych zawodów sportowych rozegrany został 17 stycznia w Wąbrzeźnie. Do rywalizacji przystąpiły: SP Pakość, SP Śliwice, SP nr 3 Wąbrzeźno oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni. Graliśmy systemem każdy z każdym. Nasze dziewczęta zanotowały następujące wyniki:

SP Pakosc 6-0
SP Śliwice 7-1
SP nr 3 Wąbrzeźno 4-8

Tym samym 24 stycznia dziewczęta wystąpią w finale wojewódzkim w Brodnicy! Gratulacje!

Skład: Samanta Baranienko (br), Matylda Smolińska, Inez Mrówka, Klaudia Marks, Julia Majda, Maja Kosmatka, Amelia Witczak, Julia Burzyńska, Lena Olędzka, Judyta Świątkowska, Klara Szczepańska. Trener: Bartek Łyszczarz

Gratulujemy Wam. Warto pracować.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)