Dziś mamy 26 marca 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

16 marca 2023

Awans szczypiornistek z rocznika 2012. Zawodniczki w finale wojewódzkim

fot. Paweł Napierała

fot. Paweł Napierała

We wtorek, 14 marca na naszej hali został rozegrany trzeci turniej gr.B w ramach# Kujawsko-Pomorskiej Ligi Dzieci Dziewcząt 2012.

W naszej grupie w której rywalizujemy z drużynami z Włocławka: MSPR Junak i AZS, sytuacja była otwarta dla każdej drużyny. W związku z tym mecze zapowiadały się interesującą i takie były. Oto wyniki:
Orlik - Junak 4-6
AZS - Junak 8-6
Orlik - AZS 8-5.

Każda drużyna wygrała jeden mecz i jeden przegrała. Ostatecznie z naszej grupy do finału wojewódzkiego wychodzi nasz zespół oraz drużyna AZS Włocławek.

"Turniej był bardzo wyrównany. Do samego końca drużyny walczyły o awans. Oba mecze zaczęliśmy źle, w pierwszym meczu nie udało się odwrócić wyniku. Junak postawił się bardzo mocno i nie potrafiliśmy się przebić. W drugim meczu udało się odwrócić wynik. Zagraliśmy zdecydowanie lepiej. Teraz pracujemy nad odpowiednim przygotowaniem do finału." - przekazał trener Bartek Łyszczarz.

Paweł Napierała - dziękujemy za wspaniałe zdjęcia! 

Skład: Samanta Baranienko (br), Maja Olejniczak (br), Marcelina Grabarska,  Klara Szczepańska (3), Julia Burzyńska (1), Julia Czechowska, Lena Goszka, Zofia Mantych, Julia Marks, Julia Mrozowicz, Aleksandra Musiał, Lena Olędzka, Lena Popielarz. Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)