Dziś mamy 21 maja 2022, sobota, imieniny obchodzą:

17 stycznia 2022

Bez rehabilitacji nie da rady. Natan potrzebuje naszej pomocy

fot. pomagam.pl

fot. pomagam.pl

Jesteśmy rodzicami trójki dzieci. Nasz 4-letni syn Natan uległ# poważnemu wypadkowi 2017 roku miał 4 miesiące.

Lekarze mówili, że mamy się przygotować na najgorsze, bo może nie przeżyć, ale Nasz Synek się nie poddał i żyje, walczy dalej. Cały czas walczy. Przeszedł uraz głowy, stan po ewakuacji wodniaków mózgu, encefalopatię po urazową, ostrą niewydolność oddechową, opóźnienie rozwoju psychoruchowego i wielokrotnie był hospitalizowany oraz pod opieką lekarzy specjalistów w Szpitalu Uniwersyteckim im. Dr A. Jurasza w Bydgoszczy Oddział Kliniczny Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dla Dzieci oraz Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii, Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy Oddział Neurologi Dziecięcej. Pieniążki są potrzebne na rehabilitację. Nasz synek nie może czekać, musi być cały czas rehabilitowany, żeby zaczął chodzić. Natanka rehabilituje też w domu, ale to nie jest to samo co profesjonalna rehabilitacja dla niego. Synek po urazie nie mówi i nie chodzi. Potrzebuje też pieniędzy na leki przeciwnapadowe i większy wózek. Ciężko Nam jest prosić kogoś o pomoc, ponieważ jesteśmy osobami, które zawsze radzili sobie sami.

Bardzo Was prosimy o jakąkolwiek wpłatę, dobro wraca.

Link do zbiórki

Materiał: pomagam.pl

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Coraz mniej miodu z polskich pasiek. Co, jeżeli pszczoły wyginą?

Populacja pszczół na świecie maleje, a miodu w rodzimych pasiekach #powstaje coraz mniej. W 2020 roku na jednego Polaka przypadł już mniej niż kilogram tego złocistego produktu. Podczas obchodzonego 20 maja Światowego Dnia Pszczół warto w szczególny sposób spojrzeć na pracę tych pożytecznych owadów. Ma ona olbrzymi, pozytywny wpływ na przyrodę. Niestety jednak destrukcyjna działalność człowieka jest wielkim zagrożeniem dla zapylaczy.

(czytaj więcej)
0

Złap chwilę dla siebie! Dlaczego nie warto rezygnować ze śniadania?

Wiecznie zimna kawa – brzmi znajomo? To niestety standardowe# śniadanie niejednej mamy. Najwyższy czas z tym skończyć! Tylko zdrowa i szczęśliwa mama jest w stanie zapewnić beztroskie i radosne dzieciństwo swoim pociechom. Ale zacznijmy od początku, tzn. pierwszego posiłku w ciągu dnia. Potem pójdzie już z górki.

(czytaj więcej)
0

Doręczanie listów poleconych bezpośrednio do rąk adresatów

Od 16 maja 2022 r., wychodząc# naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Poczta Polska przywraca standardowy sposób doręczania wszystkich przesyłek listowych rejestrowanych bezpośrednio do adresata. Doręczanie zostało ograniczone podczas epidemii, kiedy przesyłki polecone niewymagające potwierdzenia odbioru były doręczane wyłącznie do skrzynek oddawczych, z uwagi na bezpieczeństwo Klientów i pracowników.

(czytaj więcej)