Dziś mamy 30 listopada 2022, środa, imieniny obchodzą:

06 października 2022

"Bezpieczniej na drogach". Policjanci patrolują trasy na nowych motocyklach

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Od dzisiaj policjanci nakielskiego # ruchu drogowego patrolują trasy na nowych motocyklach. Zakup tych nowoczesnych pojazdów zrealizowano w ramach projektu: „Bezpieczniej na drogach – motocykle dla służby ruchu drogowego”.

Wczoraj (5.10.22) flota, którą wykorzystują podczas służb policjanci nakielskiego referatu ruchu drogowego, wzbogaciła się o dwa nowe motocykle.
Pojazdy marki BMW R 1250 RT, o pojemności 1254 cm3 i 136 koniach mechanicznych zostały zakupione w ramach projektu „Bezpieczniej na drogach - motocykle dla służby ruchu drogowego”.

Motocykle są odpowiednio wyposażone i przystosowane nie tylko do patrolowania tras, ale także do zabezpieczania różnego rodzaju przedsięwzięć organizowanych na drogach, a także miejsc zdarzeń drogowych.

materiał: kom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 46 20

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)