Dziś mamy 26 marca 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

25 stycznia 2023

Cudowni goście w murach szkoły. Występ wnucząt i gromkie brawa

fot. powierzone

fot. powierzone

19 i 20 stycznia 2023 r. z okazji Dnia Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Mycielewie były uroczystości, podczas których# wnuki podziękowali dziadkom za ich miłość, opiekę i za to, że po prostu z nami są.

Było nam bardzo miło po długim okresie pandemii przywitać tak cudownych gości w murach naszej szkoły. Uczniowie najmłodszych klas przygotowali żywiołowe i pomysłowe programy artystyczne, wyrażające jak bardzo dziadkowie są dla nas ważni. Po występach wnucząt gromkim brawom i wzruszeniom nie było końca.

Babciom i dziadkom składamy jeszcze raz moc życzeń i podziękowania za to, że w te dni zechcieli z nami być.

Bądźcie z nami jak najdłużej – DZIĘKUJEMY!

Materiał: Anna Pyszczyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)