Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2021

Dni Pola w Minikowie. Laureatom konkursów wręczono nagrody

fot. SL/K-PODR w Minikowie

fot. SL/K-PODR w Minikowie

Krajowe Dni Pola w Minikowie to wyjątkowe wydarzenie, które# przyciąga wiele nie tylko mieszkańców powiatu nakielskiego, ale również całej Polski.

Pierwszego dnia mieszkańcy nie zawiedli. Mimo upałów, do Minikowa zjechały tłumy z całej Polski. Podobnie było w niedzielę. Podczas dzisiejszych uroczystości odbyło się wręczenie nagród laureatom w konkursach – „Agroliga 2021” oraz „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne w Województwie Kujawsko-Pomorskim”. Dla dzieci jedną z większych atrakcji był pokaz zwierząt, podczas którego najmłodsi mogli zobaczyć m.in. alpaki. 

Przypomnijmy, że tegoroczne hasło imprezy brzmi „Europejski zielony ład na pol@ch”. Wśród organizatorów wymienić można m.in. Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie i Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Chrząstowie.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (2)

  John, w dniu 20-06-2021 15:00:59 napisał:

  Jejku jak można w taki upał puszczać swoje dzieci na te dmuchańce? Współczuję....

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -1 (3)

  schabowy, w dniu 20-06-2021 19:07:39 napisał:

  Jaka szkoda że nie mogłem przyjechać w tym roku do Minikowa ale postaram przyjechać za rok. Widzę że było fajnie jak co roku Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia za rok

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
MEBLE PIOTR PASIEKA
Lakiernictwo
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)