Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 lipca 2021

Druhowie wracali z pielgrzymki. Zobaczyli pożar stosu drewna

fot. OSP Koronowo

fot. OSP Koronowo

Całe zdarzenie miało miejsce w dniu wczorajszym (20 lipca) około# godziny 22:30 w Starym Dworze w gm. Koronowo.

Około godziny 22:30 wracający z pielgrzymki trzej druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim oraz Komierowie zauważyli pożar stosu drewna na jednej z posesji w miejscowości Stary Dwór gm. Koronowo. Druhowie niezwłocznie zawiadomili straż pożarną oraz powiadomili właścicieli posesji o pożarze, następnie przystąpili do gaszenia pożaru za pomocą węża ogrodowego. Na miejscu po kilku minutach zjawiły się dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej w Koronowie, które ugasiły stos drewna.

Źródło: wiecbork112.pl 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Drobne naprawy
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Tonery Directions
27PLN
Budowa stanu surowego
Meble młodzieżowe systemowe
Sprawdzanie geometrii kół
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)