Dziś mamy 27 stycznia 2023, piątek, imieniny obchodzą:

23 listopada 2022

Dzień Życzliwości i Praw Dziecka. Animacyjny filmik i prezentacja

fot. SP Palmierowo

fot. SP Palmierowo

W dniu dzisiejszym uczniowie i pracownicy Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie #nie przypadkiem przyszli ubrani w kolorystyce niebieskiej i żółtej.

Stało się tak gdyż obchodziliśmy dzisiaj Dzień Praw Dziecka i Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Uczniowie mogli zapoznać się z informacjami na temat życzliwości i praw, jakie mają. Poza tym na drzwiach sal lekcyjnych zostały zawieszone cytaty związane z życzliwością. Uczniowie klas 0-IV zapoznali się z animacyjnym filmikiem dotyczącym Praw Dziecka. Z kolei uczniowie klas V- VIII zostali zapoznani z prezentacją dotyczącą życzliwości. W każdej klasie została wybrana najbardziej życzliwa osoba w klasie.

Ranking najbardziej życzliwych osób w klasach:
Klasa 0- Ksawery Ślipek
Klasa 1- Nina Demska
Klasa 2- Zuzanna Nogowska
Klasa 3- Antek Grześkowiak
Klasa 4- Zosia Szczepańska
Klasa 5- Lena Grześkowiak
Klasa 6- Krzysztof Guzek
Klasa 7- Michalina Demska
Klasa 8- Nadia Nowicka.

Osoby te otrzymały symboliczne ordery życzliwości.
Na zakończenie dnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiemu rozdali pozdrowienia uczniom,które można było wrzucać do żółtej skrzynki na korytarzu.

Materiał: Paulina Kuberacka / SP Palmierowo

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)