Dziś mamy 27 stycznia 2023, piątek, imieniny obchodzą:

10 października 2022

Edukacyjne zajęcia dla przedszkolaków. Nauka w plenerze przynosi efekty

fot. JRS Kowalewko

fot. JRS Kowalewko

W minionym tygodniu Kowalewko i obiekty # JRS odwiedziły przedszkolaki z Nakła.

Niepubliczne Przedszkole Katolickie przy parafii Św. Wawrzyńca zorganizowało przy wsparciu Jednostki Ratownictwa Specjalnego oraz Leśnictwa Dębogóra zajęcia edukacyjne dla najmłodszych natorośli. Dzieci miały okazję do poznania gatunków roślin i drzew oraz zapoznania się z kolekcją poroży, którą udostępnił leśniczy Bernard Kowalewski.

Nauka w plenerze obfitowała również w zajęcia i prezentację wyposażenia strażackiego pojazdu ratownictwa technicznego JRS, nie zabrakło tradycyjnego ogniska oraz pieczonych kiełbasek. Dziękujemy Dyrekcji Przedszkola oraz gronu pedagogicznemu za możliwość współpracy na rzecz dzieci jak również wielkie uznania kierujemy dla Lasów Państwowych, a w szczególności Leśnictwa Dębogóra za całokształt wieloletniej współpracy i wspierania inicjatyw edukacyjnych.

materiał: JRS Kowalewko

 

 

Oceń artykuł: 27 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (4)

  Aegon, w dniu 11-10-2022 07:47:09 napisał:

  co to jest natorośl?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Pomyłka , w dniu 11-10-2022 18:40:58 napisał:

  Ha ha ha dobre

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Budowa hal
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)