Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

18 lipca 2021

Gwałtowne burze dały we znaki w regionie. Strażacy działali kilka razy

fot. OSP Dobrcz/OSP Dąbrowa Chełmińska

fot. OSP Dobrcz/OSP Dąbrowa Chełmińska

W ostatnich dniach przez nasz region przechodziły# gwałtowne burze. Strażacy m.in. z powiatu bydgoskiego podejmowali wiele interwencji.

W piątkowe popołudnie strażacy ochotnicy z Dąbrowy Chełmińskiej zostali wezwani do zalanego gabinetu kosmetycznego na bydgoskim Fordonie. Niestety, woda wyrządziła straty. Zalany został również budynek mieszkalny z Dąbrowie Chełmińskiej. Podczas piątkowej burzy ucierpiała też miejscowa remiza. Straż pożarna tego dnia interweniowała również w Dobrczu, Trzęsaczu i kilku miejscach w Bydgoszczy. Zgłoszenia dotyczyły przeważnie zalanych piwnic i garaży. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Oreo, w dniu 18-07-2021 12:34:15 napisał:

    Dąbrowa Chełmińska piękna wieś nic tam nie ma.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Meble kuchenne - na zamówienie
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Budowa magazynów
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Skup i sprzedaż części
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)