Dziś mamy 27 stycznia 2023, piątek, imieniny obchodzą:

23 stycznia 2023

I Bieg im. Jana Czochralskiego. Ruszają zapisy na zawody

fot. Urząd Miejski w Kcyni

fot. Urząd Miejski w Kcyni

Uwaga! Uwaga! Możemy już ogłosić start zapisów na I Bieg im. Jana Czochralskiego. Tym samym realizujemy #zapowiadaną przy okazji organizacji w 2022 r. biegu z ok. 760-lecia Kcyni kontynuację biegów. To kolejna forma na promocję biegania, uprawiania nordic walking czy dbania o kondycję, ale przede wszystkim naszego światowej sławy uczonego Jana Czochralskiego.

Zawody odbędą się 29 kwietnia 2023 r. (sobota) w Kcyni i połączone będą z imprezą majówkową.

Zapisy pod linkiem: https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/bieg-kcynia

Dystanse:
- bieg 5 km
- bieg 10 km
- marsz Nordic Walking 5 km.

Trasa o długości 5 km i 10 km (pomiar GPS) biegnie z Kcyni (start/meta na boisku sportowym przy ul. Powstańców Wielkopolskich), odcinek ul. Sienkiewicza i Powstańców Wielkopolskich, dalej ul. Nowa w kierunku Miastowic, a następnie – trasa na 10 km - w kierunki wsi Żurawia. Trasa prosta z niewielkimi trzema wzniesieniami. Początek trasy ( do 2,5 km) to nawierzchnia asfaltowa, następnie gruntowa utwardzona, dalsza część trasy – na 10 km to nawierzchnia asfaltowa. W odległości 2,5 km oraz 5 km od startu umiejscowiony będzie nawrót. Start i meta umiejscowione będą na boisku sportowym przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Kcyni.

Opłata startowa wynosi:
- 35 zł – wpłata do 31 marca 2023 r.
- 45 zł - wpłata do 26 kwietnia 2023 r.

Opłaty startowej należy dokonać na konto:
Gminne Centrum Kultury i Biblioteki im. Klary Prillowej w Kcyni
Numer: 13 8166 0009 2001 0004 4626 0003
W tytule: Imię, nazwisko, miejsce zamieszkania i ewentualna nazwa klubu

W pakiecie otrzymujecie numer startowy, jubileuszowy gadżet oraz posiłek regeneracyjny, a po ukończeniu biegu wodę i pamiątkowy piękny medal.

Materiał: Anna Duda-Nowicka / Urząd Miejski w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)