Dziś mamy 22 października 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

13 października 2020

Julia Kowalska wśród 5 najlepszych tenisistek w kraju. Gratulujemy sukcesu!

fot. Grzegorz Kowalski

fot. Grzegorz Kowalski

Ogromny sukces odniosła Julia Kowalska zawodniczka MLUKS "ORLIK" KCYNIA #podczas rozgrywanych Mistrzostw Polski Żaków w Tenisie Stołowym w Grodzisku Mazowieckim. Julia zajęła V miejsce w grze indywidualnej i V miejsce w grze deblowej, robiąc niebywały postęp w ciągu półtora roku rywalizacji z najlepszymi zawodniczkami w kraju.

Przypomnijmy po dłuższej przerwie sekcja tenisa działa w Kcyni od 2 lat w ramach struktur Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Orlik w Kcyni. Julia przystępując do rywalizacji w sporcie kwalifikowanym rozpoczynała przygodę z tenisem stołowym z miejscem rankingowym 274. Dzisiaj dzięki poświęceniu i ciężkiej pracy jest w ścisłej czołówce

kraju w bardzo wymagającej technicznego wyszkolenia i mocnego charakteru dyscyplinie.

Materiał: Trener Tenisa Stołowego MLUKS "ORLIK" KCYNIA Grzegorz Kowalski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)