Dziś mamy 8 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

11 stycznia 2022

Juniorka młodsza pokonuje UKS Vambresie Wąbrzeźno. To kolejny sukces

fot. MLUKS Orlik Kcynia

fot. MLUKS Orlik Kcynia

W meczu czwartej kolejki Kujawsko-Pomorskiej Ligi juniorki młodszej nasze# zawodniczki zmierzyły się z drużyną z Wąbrzeźna. W niedzielę, 9 stycznia w drużynie debiutowały kolejne zawodniczki z młodziczki. Początek spotkania był dość wyrównany, jednak z każdą kolejną minutą naszą przewaga rosła. Wygrywamy ostatecznie 35-18.

Naszej Marysi Sobczak życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, trzymaj się.

Skład: Aleksandra Puławska (br), Maria Kutka (11), Wiktoria Sawicka (7), Daria Walentowska (6), Emilia Łyszczarz (4), Maria Sobczak (4), Kinga Wiśniewska (1), Zuzanna Leszczyńska (1), Martyna Branicka (1), Julia Jachim, Kinga Białachowska, Maja Michalska.

Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz

Sekcja piłki ręcznej finansowana z dotacji w ramach "Rozwoju Sportu na terenie gminy Kcynia na 2022 rok" ze środków budżetowych Gminy Kcynia.

Materiał: Bartosz Łyszczarz - MLUKS Orlik Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Przezorny zawsze ubezpieczony. Czyli jak zadbać o swoje pieniądze na zagranicznym urlopie?

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku od zmartwień – przynajmniej w teorii#, niestety w praktyce bywa różnie. Statystyki pokazują, że w popularnych wakacyjnych destynacjach jak Hiszpania czy Portugalia kradzież zdarza się aż 7 razy częściej niż w Polsce[1]. Co więcej, sezon letni sprzyja tego typu przestępstwom. Pochłonięci wypoczynkiem zdarza się, że zapominamy o „pilnowaniu portfela”, a przecież złodzieje „nie robią sobie wolnego”. Dlatego dobrze jeszcze przed wyjazdem pomyśleć o tym, jak ochronić się przed tego typu przestępstwami. O czym warto pamiętać? Radzą eksperci Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF).

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)