Dziś mamy 18 września 2020, piątek, imieniny obchodzą:

18 sierpnia 2020

Kolejny sukces strzelecki Dominiki Hejnickiej. Zajęła I miejsce

fot. A. Bubczyk

fot. A. Bubczyk

Dnia 16.08.2020 r. w Zespole Szkół Technicznych na# strzelnicy automatycznej sportowej pneumatycznej w Kcyni odbyły się zawody strzeleckie w strzelaniu do tarczy z karabinka pneumatycznego do 17 J z okazji obchodów Narodowego Święta Wojska Polskiego.

Kategorie w zawodach: Dzieci, Junior/Juniorka i kategoria Senior, Seniorka. W kategorii karabinek pneumatyczny nasza uczennica Dominika Hejnicka okazała się bezkonkurencyjna zajmując 1 miejsce. Kadetka Dominika jest członkinią Oddziału szubińskiego Kwidzyńskiego Stowarzyszenia Sportowo Kolekcjonerskie GWARD w Kwidzynie, który funkcjonuje przy Zespole Szkół w Szubinie. Zapewne jeszcze nie raz usłyszymy o sukcesach strzeleckich Dominiki.

Materiał: A. Bubczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sycąca, aromatyczna i smaczna. Przepis na krem z dyni z czerwoną soczewicą

Rozgrzewająca zupa krem z dyni to jesienny klasyk na naszych stołach.# Sycąca, aromatyczna i niezwykle smaczna.

(czytaj więcej)