Dziś mamy 7 grudnia 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

19 października 2021

Miał ponad promil. Nie przeszkodziło mu to, aby usiąść „za kierownicą”

fot. policja.gov.pl

fot. policja.gov.pl

Ponad promil alkoholu miał w organizmie kierowca# volkswagena, którego wczoraj w Radziczu zatrzymali policjanci z posterunku w Sadkach. 38-latek już stracił prawo jazdy, a niebawem usłyszy również zarzuty.

Wczoraj (18.10.21) policjanci z posterunku w Sadkach, kontrolując trzeźwość kierowców w gminnych wsiach, sprawdzili volkswagena golfa, za którego kierownicą siedział 38-latek. Charakterystyczną woń alkoholu czuć było już z wnętrza auta, a to, że prowadzący je mężczyzna był pijany potwierdził alkomat.

Mieszkaniec sadkowskiej gminy „wydmuchał” ponad promil i chwilę później stracił blankiet prawa jazdy. Niebawem usłyszy też zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, tj. za przestępstwo, za które przewidziana jest kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Ostateczne decyzje w sprawie 38-latka podejmie sąd.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy KPP w Nakle

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (3)

    112, w dniu 19-10-2021 19:38:13 napisał:

    Bardzo dobrze, jednego nietrzeźwego mniej za kierownicą

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Świąteczne fotopoduszki
40PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Karkówka wieprzowa
12,99PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)