Dziś mamy 8 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

15 stycznia 2022

Mistrzostwa Polski Juniorek. Pierwszy mecz wygrany!

fot. pow.

fot. pow.

W pierwszym meczu 1/16 Mistrzostw Polski juniorek zespół MLUKS "Orlik" Kcynia wygrywa z MKS Dwójka Łomża 33-16.

Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa. Zagraliśmy bardzo fajnie. Przed nami jeszcze dwa ciężkie spotkania. Będziemy walczyć. Brawa dla zespołu - przekazał trener MLUKS "Orlik" Kcynia Bartek Łyszczarz. W sobotę o 14.30 gramy z Agrykolą Warszawa.

Skład: Aleksandra Puławska (br), Natalia Kramer (br), Natalia Grzegorek (6), Maja Michalska (5), Daria Walentowska (5), Emilia Łyszczarz (4), Maria Kutka (4), Kinga Białachowska (2), Kinga Wiśniewska (2), Kinga Chełminiak (2), Julia Zwolak (1), Patrycja Kwiatkowska (1), Wiktoria Sawicka (1), Marta Wilczyńska, Martyna Popielarz. Trenerzy: Bartek Łyszczarz i Jacek Kuliński.

Materiał: Bartek Łyszczarz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Przezorny zawsze ubezpieczony. Czyli jak zadbać o swoje pieniądze na zagranicznym urlopie?

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku od zmartwień – przynajmniej w teorii#, niestety w praktyce bywa różnie. Statystyki pokazują, że w popularnych wakacyjnych destynacjach jak Hiszpania czy Portugalia kradzież zdarza się aż 7 razy częściej niż w Polsce[1]. Co więcej, sezon letni sprzyja tego typu przestępstwom. Pochłonięci wypoczynkiem zdarza się, że zapominamy o „pilnowaniu portfela”, a przecież złodzieje „nie robią sobie wolnego”. Dlatego dobrze jeszcze przed wyjazdem pomyśleć o tym, jak ochronić się przed tego typu przestępstwami. O czym warto pamiętać? Radzą eksperci Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF).

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)