Dziś mamy 25 maja 2024, sobota, imieniny obchodzą:

11 maja 2024

Mistrzostwa Polski Kadetów. Pracowity weekend Julii Kowalskiej

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

Julia Kowalska gra w Mistrzostwach# Polski Kadetów.

Weekend jest bardzo pracowity dla Julii. Podczas rozgrywanych w Szczawnie-Zdroju MP Kadetów nasza zawodniczka gra w grze pojedynczej, podwójnej i mieszanej. Ale po kolei:

- gra pojedyncza

W pierwszym meczu Julia pokonuje Lenę Plesiak (MKS TS Warta Oborniki) 4-0. Daje to awans do najlepszych 32 zawodniczek. Kolejna runda to pojedynek z Emilią Byrtek (KS Bronowianka Kraków). Wygrana Julii 4-2 i jesteśmy w najlepszej szesnastce MP. W meczu o awans do ćwierćfinału Julia gra z Julią Czaja (MRKS Gdańsk). Po bardzo wyrównanym spotkaniu nasza zawodniczka niestety przegrywa 1-4.

- gra podwójna

Jukia gra w parze z Aleksandrą Makar (MLKS Nurt Przemyśl). W pierwszym meczu przeciwko Izabeli Szoch (MKS Emdek Bydgoszcz) i Agacie Strzelczyk (Tajfun Ostrów Wlkp.) po bardzo wyrównanym spotkaniu przegrywamy niestety 2-3 i kończyny rywalizację w MP w grze podwójnej.

- gra mieszana

Partnerem w grze jest Tomasz Kałuża (MKS Czechowice-Dziedzice). Pierwszy mecz wygrany 3-0 z Kaludia Haba (MKS Tarnovia Tarnów), Maciej Mardosz (UKS Rokicie Szczytniki). W drugim meczu przeciwko Karolina Białk (MRKS Gdańsk), Marcin Łyp (UKS Huragan Sosnowiec) przegrywamy 2-3.

Turniej dostarczył wielu emocji. W grze mieszanej zabrakło niewiele do awansu do dalszej rundy. W grze pojedynczej najlepsza "8" była blisko.

Julia jesteśmy dumni!

Wielkie brawa dla trenera Grzegorza Kowalskiego - wykonałeś świetną robotę.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symboliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)