Dziś mamy 26 marca 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

07 marca 2023

Młodziczki pokazały swoje umiejętności. Zwycięstwo w Choceniu

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

Dziś nasze dziewczęta rozegrały kolejne spotkanie w ramach Kujawsko-Pomorskiej Ligi Młodziczki. #Naszym rywalem była ekipa GTS Unia Choceń.

Dziś w związku chorobami, kontuzjami oraz mały zamieszaniem, na spotkanie pojechały młodsze dziewczęta. Bardzo dobrze zastąpiły swoje koleżanki. W starciu z starszymi rywalkami, pokazały już swoje umiejętności wygrywając 26-22. Początek spotkania bardzo wyrównany. Mecz toczył się bramka za bramkę. Prowadziliśmy 10-8. Małe błędy na koniec i przegrywamy 10-11. W drugiej połowie dziewczyny zagrały jeszcze lepiej. Mocno funkcjonowała obrona. Atak był bardzo skuteczny. Szybko odskakaujemy na 4-5 bramek i dowozimy zwycięstwo do końca.

Skład: Samanta Baranienko (br), Amelia Witczak (15), Matylda Smolińska (7), Inez Mrówka (3), Klara Szczepańska (1), Julia Majda, Klaudia Marks, Lena Olędzka, Maja Kosmatka, Julia Burzyńska. Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)