Dziś mamy 19 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

07 marca 2023

Młodziczki pokazały swoje umiejętności. Zwycięstwo w Choceniu

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

Dziś nasze dziewczęta rozegrały kolejne spotkanie w ramach Kujawsko-Pomorskiej Ligi Młodziczki. #Naszym rywalem była ekipa GTS Unia Choceń.

Dziś w związku chorobami, kontuzjami oraz mały zamieszaniem, na spotkanie pojechały młodsze dziewczęta. Bardzo dobrze zastąpiły swoje koleżanki. W starciu z starszymi rywalkami, pokazały już swoje umiejętności wygrywając 26-22. Początek spotkania bardzo wyrównany. Mecz toczył się bramka za bramkę. Prowadziliśmy 10-8. Małe błędy na koniec i przegrywamy 10-11. W drugiej połowie dziewczyny zagrały jeszcze lepiej. Mocno funkcjonowała obrona. Atak był bardzo skuteczny. Szybko odskakaujemy na 4-5 bramek i dowozimy zwycięstwo do końca.

Skład: Samanta Baranienko (br), Amelia Witczak (15), Matylda Smolińska (7), Inez Mrówka (3), Klara Szczepańska (1), Julia Majda, Klaudia Marks, Lena Olędzka, Maja Kosmatka, Julia Burzyńska. Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Edukacyjny piknik z okazji Dnia Ziemi. Wstęp bezpłatny

22 kwietnia 2024 r. po raz pięćdziesiąty czwarty obchodzimy# Dzień Ziemi. To święto ekologiczne, które w tym roku promowane jest hasłem: Planeta kontra plastik. W ramach obchodów Główny Inspektorat Ochrony Środowiska jest współorganizatorem edukacyjnego pikniku na terenie Państwowego Instytutu Geologicznego – PIB.

(czytaj więcej)
0

Ćwiczenia strażaków w Szczecinie. Doskonały obiekt do nauki

W ramach zawartego porozumienia o współpracy #z Politechniką Szczecińską ratownicy OSP JRS wzięli udział w ćwiczeniach zorganizowanych w Akademickim Centrum Szkoleniowym MUSTC.

(czytaj więcej)