Dziś mamy 23 września 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

13 września 2021

Nie czekaj. Spisz się już teraz. Możesz poprosić o pomoc w urzędzie

fot. pow.

fot. pow.

Nie spisałeś się jeszcze w Narodowym Spisie Powszechnym Mieszkań i# Ludności 2021? Nie masz na to czasu, nie wiesz jak się do tego zabrać? Przyjdź do Urzędu Miejskiego! Pomożemy!

Gminne Biuro Spisowe mieszczące się w Urzędzie Miejskim czynne jest w godzinach pracy Urzędu Miejskiego. Możesz przyjść w każdej chwili i spisać się. Pomożemy!

We wrześniu uruchomione zostały także punkty mobilne podczas festynów proszczepiennych w ramach akcji #szczepimysie z KGW. Rachmistrz oczekiwać będzie w następujących dniach i miejscach:
- 18 września w Dziewierzewie w godz. 15.00-18.00

- 19 września w Górkach Zagajnych godz. 14.00-16.00

- 25 września w Turzynie godz. 13.00-15.00

- 26 września w Grocholinie godz. 14.00-16.00

- 26 września w Ludwikowie godz. 12.00-14.00.

Pamiętaj, jeśli chcesz spisać innych domowników musisz mieć przy sobie ich numer PESEL! Obowiązkową formą jest samospis internetowy. Wystarczy wejść na stronę https://nsp2021.spis.gov.pl/#/login?redirect=%2Fobligations i spisać się przez aplikację spisową!

Materiał: Anna Duda-Nowicka - UM w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dzień Bez Samochodu. Zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

Zdarza Ci się narzekać, że masz za mało czasu na czytanie, oglądanie filmów, albo# załatwianie spraw urzędowych? Jeśli dodatkowo jesteś kierowcą – mamy dla Ciebie dobrą radę. Dziś, w Dzień Bez Samochodu, zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)