Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

18 lipca 2021

Nocne działania służb w okolicach stawu. Mężczyzna został wyciągnięty z wody

fot. facebook.com/OSPWyrzysk

fot. facebook.com/OSPWyrzysk

18 lipca 2021 roku, około godziny 0:30 otrzymaliśmy zgłoszenie o# mężczyźnie znajdującym się w wodzie w okolicach stawu miejskiego w Wyrzysku. Na miejsce udaliśmy się natychmiast zastępem GBA Volvo. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że mężczyzna podjęty został z wody przez postronne osoby.

Nasze działania polegały na przeniesieniu z koryta rzeki mężczyzny do Zespołu Ratownictwa Medycznego. W działaniach brała również udział Policja.

W tym miejscu chcemy złożyć serdeczne gratulacje obywatelskiej i odpowiedzialnej postawy mieszkańcowi gminy Wyrzysk, którego szybkie i zdecydowane działania przyczyniły sie do uratowania życia i zdrowia ludzkiego!

Materiał: Ochotnicza Straż Pożarna w Wyrzysku

Oceń artykuł: 22 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Bolo, w dniu 19-07-2021 08:57:52 napisał:

    a co mu się stało ktos go wepchnal czy narzeczona go rzuciła , ile miał lat? co tak mało informacji?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Stół rozkładany + 6 krzeseł
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Meble kuchenne
Nadanie modnej linii
Sprawdzanie geometrii kół
MEBLE PIOTR PASIEKA
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)