Dziś mamy 6 października 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

18 lipca 2021

Nocne działania służb w okolicach stawu. Mężczyzna został wyciągnięty z wody

fot. facebook.com/OSPWyrzysk

fot. facebook.com/OSPWyrzysk

18 lipca 2021 roku, około godziny 0:30 otrzymaliśmy zgłoszenie o# mężczyźnie znajdującym się w wodzie w okolicach stawu miejskiego w Wyrzysku. Na miejsce udaliśmy się natychmiast zastępem GBA Volvo. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że mężczyzna podjęty został z wody przez postronne osoby.

Nasze działania polegały na przeniesieniu z koryta rzeki mężczyzny do Zespołu Ratownictwa Medycznego. W działaniach brała również udział Policja.

W tym miejscu chcemy złożyć serdeczne gratulacje obywatelskiej i odpowiedzialnej postawy mieszkańcowi gminy Wyrzysk, którego szybkie i zdecydowane działania przyczyniły sie do uratowania życia i zdrowia ludzkiego!

Materiał: Ochotnicza Straż Pożarna w Wyrzysku

Oceń artykuł: 23 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Bolo, w dniu 19-07-2021 08:57:52 napisał:

  a co mu się stało ktos go wepchnal czy narzeczona go rzuciła , ile miał lat? co tak mało informacji?

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Solak, w dniu 07-08-2021 14:06:51 napisał:

  To jest dubel z grunwaldzkiej z wyrzyska. Moze wpadl przez przypadek bo on juz prawie nie widzi. Chociaż też możliwe że był pod wpływem Alko bo on też nadużywa

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)