Dziś mamy 27 stycznia 2023, piątek, imieniny obchodzą:

20 stycznia 2023

O bezpieczeństwie dzieci podczas ferii zimowych. Policjanci w szkole

fot. powierzone

fot. powierzone

Wiele tematów zostało poruszonych podczas spotkania policjantów z uczniami szkoły w Mycielewie. Tematem przewodnim było #bezpieczeństwo dzieci podczas nadchodzących ferii.

W ostatnich dniach kcyński dzielnicowy mł. asp. Andrzej Marks wspólnie z asp. Zofią Wrzeszcz odwiedzili uczniów w Szkole Podstawowej w Mycielewie. Celem wizyty było przeprowadzenie pogadanek profilaktycznych na temat tego, jak bezpiecznie spędzić nadchodzące ferie.

Policyjną profilaktyką objęci zostali uczniowie wszystkich klas. Funkcjonariusze przypominali o tym, jak należy zachowywać się na zorganizowanych formach wypoczynku, zimowiskach i wycieczkach. Mówili też o odpowiednim zachowaniu i należytej ostrożności podczas pobyt w domu bez rodziców. Uczniowie starszych klas dodatkowo usłyszeli rady na temat bezpiecznego korzystania z sieci internetowej.

Nie zabrakło również przypomnienia zasad ruchu drogowego oraz informacji, jak na drodze winien zachowywać się pieszy, by ustrzec się wypadku.

Materiał; kom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)