Dziś mamy 29 lipca 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2020

Organizatorzy mają związane ręce. Bieg przeniesiony na grudzień

Trawers Team Nakło ma w planach organizację biegu pn. Cross Cichociemnych im. #Bernarda Bzdawki w Kowalewku. Na przeszkodzie staje jednak koronawirus i związane z nim obostrzenia.

Bieg początkowo miał się odbyć 21 listopada. Tak się jednak nie stanie, gdyż zgodnie z rozporządzeniem, obowiązuje zakaz organizowania wydarzeń sportowych, w tym zawodów biegowych do 29 listopada włącznie. Organizatorzy podjęli więc decyzję o przeniesieniu imprezy na grudzień. Przedstawili również rozwiązania dotyczące m. in. opłaty startowej. Ci, którzy już zapisali się do udziału w biegu mają dwie możliwości – mogą zrezygnować z grudniowego biegu i wtedy otrzymają zwrot opłaty startowej lub, jeżeli w dalszym ciągu chcą w biegu uczestniczyć, zostaną przepisani na nowy termin. - Osoby zapisane mają czas do 15.11.2020 na podjęcie decyzji. Informację, którą opcję wybiorą przesyłają na adres: trawers.team@wp.pl. Przy wyborze rezygnacji podają również nr. konta na który opłata startowa ma zostać zwrócona - informują organizatorzy.

Organizatorzy planują, by zawody odbyły się 5 grudnia o godz. 11.00. - Biuro zawodów czynne od 9:00. Bieg z profesjonalnym pomiarem czasu. Zawodnicy startują w 5 sekundowych odstępach czasu – informuje Trawers Team Nakło. Do pokonania jest 12 km.

Jeżeli bieg ponownie nie będzie mógł się odbyć, organizatorzy znaleźli rozwiązanie. W takim przypadku, w dniu 19 grudnia o godz. 9:00-14:30 zostanie zorganizowany "Indywidualny projekt biegowy pod nazwą Cross Cichociemnych im. ppor. Bernarda Bzdawki". - Zawodnik indywidualnie wybierze godzinę startu i udaje się na trasę biegu. W w.w godzinach przedstawiciel Stowarzyszenia Sportowego Trawers Team Nakło za pomocą urządzenia elektronicznego zmierzy czas, a uzyskany wynik wpisuje na listę. Zawodnicy z najlepszymi czasami zostaną nagrodzeni, a nagrody wysłane pocztą – tłumaczą organizatorzy.

Zapisy trwały do 11 listopada. W dniu zawodów organizator przewiduje możliwość zapisów w kwocie 30 zł wyłącznie gotówką, a limit dodatkowych miejsc ustala na 20 osób.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Drobne naprawy
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Meble kuchenne
Sprzedaż opon
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Martwisz się o swoje dziecko w sieci? Najważniejsza jest rozmowa

Co zrobi rodzic, żeby zapewnić swojemu dziecku# bezpieczeństwo? Odpowiedź jest prosta – wszystko. Tak samo powinno być w internecie. A jak najlepiej ochronić najmłodszych przed zagrożeniami w sieci? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Polacy nie chcą rezygnować z mięsa dla dobra klimatu. Zmiana jest konieczna

Zdaniem ekspertów ograniczenie spożycia mięsa i nabiału to# jedno z kluczowych działań, jakie możemy podjąć, by przeciwdziałać zmianie klimatu. Tymczasem, tylko niewielu z nas byłoby skłonnych do podjęcia takiego kroku w trosce o planetę – pokazują to wyniki najnowszego badania „Zmiana klimatu a produkcja żywności – badanie świadomości mieszkańców Polski” przeprowadzonego przez Upfield.

(czytaj więcej)
0

Ceny w górę, wydatki w dół. Oszczędzamy na przyjemnościach

Z danych GUS wynika, że w porównaniu z# pierwszą połową ub.r. inflacja w pierwszym półroczu 2021 r. wyniosła 3,6 proc. Najbardziej wzrosły koszty transportu, utrzymania mieszkania i łączności czy edukacji. Znacząco zdrożała też oferta restauracji i hoteli oraz rekreacji i kultury. Ceny rosną, ale równolegle ponad 40 proc. Polaków, pod wpływem pandemii, chce ograniczać wydatki. Oszczędzamy głównie na przyjemnościach – książkach, kinie, usługach fryzjerskich czy jedzeniu na mieście. Tylko 3 proc. osób uświadomiło sobie w czasie pandemii, że trzeba korzystać z życia i mniej przejmować się pieniędzmi – wynika z badania dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)