Dziś mamy 2 grudnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

14 listopada 2020

Organizatorzy mają związane ręce. Bieg przeniesiony na grudzień

Trawers Team Nakło ma w planach organizację biegu pn. Cross Cichociemnych im. #Bernarda Bzdawki w Kowalewku. Na przeszkodzie staje jednak koronawirus i związane z nim obostrzenia.

Bieg początkowo miał się odbyć 21 listopada. Tak się jednak nie stanie, gdyż zgodnie z rozporządzeniem, obowiązuje zakaz organizowania wydarzeń sportowych, w tym zawodów biegowych do 29 listopada włącznie. Organizatorzy podjęli więc decyzję o przeniesieniu imprezy na grudzień. Przedstawili również rozwiązania dotyczące m. in. opłaty startowej. Ci, którzy już zapisali się do udziału w biegu mają dwie możliwości – mogą zrezygnować z grudniowego biegu i wtedy otrzymają zwrot opłaty startowej lub, jeżeli w dalszym ciągu chcą w biegu uczestniczyć, zostaną przepisani na nowy termin. - Osoby zapisane mają czas do 15.11.2020 na podjęcie decyzji. Informację, którą opcję wybiorą przesyłają na adres: trawers.team@wp.pl. Przy wyborze rezygnacji podają również nr. konta na który opłata startowa ma zostać zwrócona - informują organizatorzy.

Organizatorzy planują, by zawody odbyły się 5 grudnia o godz. 11.00. - Biuro zawodów czynne od 9:00. Bieg z profesjonalnym pomiarem czasu. Zawodnicy startują w 5 sekundowych odstępach czasu – informuje Trawers Team Nakło. Do pokonania jest 12 km.

Jeżeli bieg ponownie nie będzie mógł się odbyć, organizatorzy znaleźli rozwiązanie. W takim przypadku, w dniu 19 grudnia o godz. 9:00-14:30 zostanie zorganizowany "Indywidualny projekt biegowy pod nazwą Cross Cichociemnych im. ppor. Bernarda Bzdawki". - Zawodnik indywidualnie wybierze godzinę startu i udaje się na trasę biegu. W w.w godzinach przedstawiciel Stowarzyszenia Sportowego Trawers Team Nakło za pomocą urządzenia elektronicznego zmierzy czas, a uzyskany wynik wpisuje na listę. Zawodnicy z najlepszymi czasami zostaną nagrodzeni, a nagrody wysłane pocztą – tłumaczą organizatorzy.

Zapisy trwały do 11 listopada. W dniu zawodów organizator przewiduje możliwość zapisów w kwocie 30 zł wyłącznie gotówką, a limit dodatkowych miejsc ustala na 20 osób.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprzedaż opon
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP25
1299PLN PROMOCJAPLN
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Wypożyczalnia samochodów
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Bon upominkowy
Zabiegi odmładzające
Narożniki
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)