Dziś mamy 7 grudnia 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

22 listopada 2021

Orzeł Orlik Cup za nami. Mecze obfitowały w piękne akcje

fot. pow.

fot. pow.

W sobotę, 20 listopada, na boisku "Orlik" w Kcyni, odbył się# turniej - Orzeł Orlik Cup.

W zawodach udział wzięły cztery drużyny: Unia Wapno, Goool Wągrowiec, Goool Gołańcz oraz Orzeł Kcynia. Uczestników przywitał prezes naszego klubu - Artur Frydrych, życząc dzieciom przede wszystkim dobrej zabawy oraz radości z gry w piłkę.

Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Zgodnie z obowiązującymi przepisami nie była prowadzona klasyfikacja. Mecze odbyły się w miłej, sportowej atmosferze, zgodnej z duchem fair play. Obfitowały w piękne akcje. Zgromadzeni rodzice oraz kibice byli świadkami wspaniałych goli.

Do dyspozycji uczestników były napoje, słodycze oraz ciepła pizza po zakończeniu rozgrywek. Prezes Frydrych podziękował zawodnikom za udział, pogratulował wysokich umiejętności oraz wręczył medale.

Dziękujemy partnerom za pomoc w zorganizowaniu.

Turniej został sfinansowany z środków pochodzących z budżetu Gminy Kcynia, które nasz klub pozyskał w ramach otwartego konkursu ofert nr 4/2021 SPORT.

Materiał: Artur Frydrych - Miejski Ludowy Klub Sportowy "Orzeł" 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 13 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)