Dziś mamy 4 czerwca 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

26 marca 2023

Ostatni mecz sparingowy. Dzisiaj kcyński zespół zagra w Grochowiskach

fot. Orzeł Kcynia

fot. Orzeł Kcynia

Czas na ostatni sprawdzian przed wznowieniem rozgrywek ligowych.# Pierwszy zespół uda się w niedzielę do Grochowisk gdzie zmierzy się z miejscowym LZS Grochowiska Księże. Będzie to piąty i ostatni mecz sparingowy podopiecznych trenera Linettego.

Gospodarze spotkania to 8. drużyna IV grupy bydgoskiej klasy B. W rundzie jesiennej rozegrali 11 spotkań, w których zdobyli 14 punktów (Z-4, R-2, P-5). Bramki: 35-35.

Liczymy na dobry mecz i zwycięstwo. Początek spotkania o godzinie 14:00. Zapraszamy!

Materiał: Artur Frydrych / Orzeł Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)