Dziś mamy 23 września 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

13 września 2021

Policyjne kontrole na drogach powiatu. Łamiących przepisy nie brakuje

fot. archiwum

fot. archiwum

W miniony piątek policjanci „drogówki” z Nakła, w# ramach działań „Motocykliczni”, kontrolowali przestrzeganie przepisów przez motocyklistów. Sprawdzane były też inne pojazdy, a łącznie ujawniono 59 wykroczeń.

W piątek (10.09.21) na drogach powiatu nakielskiego prowadzono działania „Motocykliczni”. Mundurowi referatu ruchu drogowego szczególną uwagę zwracali na wykroczenia związane z nadmierną prędkością i inne zagrażające bezpieczeństwu ruchu.

Kontrolowani byli też kierowcy innych pojazdów, którzy złamali przepisy. Mundurowi sprawdzili łącznie 93 pojazdy, w tym 19 motocykli. Ujawniono 59 wykroczeń, z czego 36 związanych było z nadmierną prędkością.

Sprawcy wykroczeń ponieśli konsekwencje w postaci mandatów, których policjanci nałożyli 34 oraz pouczeń, których zastosowano 24. Jedną sprawę rozstrzygnie sąd.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (12)

  Krytyk Społeczny, w dniu 13-09-2021 17:28:01 napisał:

  Do podkom. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią .Skoro decyduje się pani na publikację materiału kierując go do czytelników,to bardzo proszę zezwolić i poddać go ocenie czytelników.Stosuje pani swoistą cenzurę swoich treści uniemożliwiając poddania ich ocenie czytelnikom. Wyświechtany "zwrot" stopka na końcu materiału "autor materiału nie wyraża zgody...." łamie prawa wolności do swobodnej oceny zawarte w Konstytucji RP.Służba publiczna podlega społecznej ocenie i kontroli-a także krytyce.To nie jest prywatny folwark czy służba opłacana z prywatnych środków a naszych wspólnych. Proszę nie zapominać o tym i pamiętać także o słowach roty ślubowania które pani wypowiedziała...." ślubuję wiernie służyć Narodowi....chronić ustanowiony Konstytucją RP porządek prawny....ślubuję pilnie przestrzegać prawa...." Zatem niech chociaż pani pełniąc stanowisko rzecznika prasowego tego prawa pilnuje.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 3 (7)

  więcej tych akcji, w dniu 13-09-2021 19:37:27 napisał:

  bardzo dobrze, dziękuję Policji za pracę, jeszcze żeby ustawodawcy podwyższyli wysokość mandatów, to co się dzieje codziennie na drogach to jedno wielkie piractwo, w skandynawi są tak wysokie mandaty, że nikt nie łamie z premedytacją przepisów, brawo Policja

  odpowiedz

  • -2 (14)

  zal mi ciebie, w dniu 13-09-2021 20:19:00 napisał:

  Jak czytam takie wypowiedzi jakiegoś pajaca vel Krytyk Społeczny (hehe) to powiem , ze takie wypociny piszą ludzie którzy nie mają szans zabłysnąć swoją pseudomądrością w swoim środowisku.Normalni ludzie żyją swoim życiem i swoich bliskich i nie mają czasu na wypisywanie bzdur.

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Ad, w dniu 14-09-2021 10:02:53 napisał:

  Zapraszamy do Polichna wyłapać tych którzy jeżdżą bez prawa jazdy.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Pokój dzienny/ jadalnia
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Żel UV 5ml
7,50PLN
Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
Meble młodzieżowe i dziecięce
Budowa hal
Elewacje
0

Dzień Bez Samochodu. Zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

Zdarza Ci się narzekać, że masz za mało czasu na czytanie, oglądanie filmów, albo# załatwianie spraw urzędowych? Jeśli dodatkowo jesteś kierowcą – mamy dla Ciebie dobrą radę. Dziś, w Dzień Bez Samochodu, zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)