Dziś mamy 7 grudnia 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

21 października 2021

Ponad 200 nowych zakażeń w regionie. Zobacz dzisiejsze dane!

fot. archiwum

fot. archiwum

21 października Ministerstwo Zdrowia poinformowało o# 5 592 nowych potwierdzonych przypadkach koronawirusa w Polsce. Minionej doby zmarło 46 osób. Z czego 32 miały choroby współistniejące.

Województwo kujawsko-pomorskie

Nowe przypadki: 217

Przypadki śmiertelne: 0

W ciągu doby w kujawsko-pomorskim wykonano 2 247 testów. W naszym województwie 4 741 osób przebywa na kwarantannie.

Powiat nakielski

W ciągu doby odnotowano 12 nowych zakażeń koronawirusem. Wykonano 72 testy. Na kwarantannie przebywa 397 osób.

Oceń artykuł: 6 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • -5 (21)

  Realista, w dniu 21-10-2021 14:21:00 napisał:

  Korona wirus itylko to samo w kolko walkuja codziennie jak by Nie bylo innyvh chorób na świecie masakeq jakąś. Zejdzxie na świat a lekarze niech tylki risza o zaczna ludzi leczuc a nje siedza o nIc nie robią

  odpowiedz

  • 1 (15)

  cięta baba, w dniu 21-10-2021 16:34:56 napisał:

  Patka ,Ty masz problemy ,- jeżeli jest to nudne, to po co czytasz jak również piszesz te bzdurne komentarze.No, ale Ty byś chora była bez wpisu .Lepiej idź i wyciągnij zezwolenie na pukawkę - którym tak się chwaliłaś i strzel sobie w du...pę. Zaręczam że nie będzie Tobie nudno.Teraz wal śmiało .

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (10)

  a, w dniu 21-10-2021 17:32:11 napisał:

  Analfabetka Pati Paterczanka znów zabrała się do pisania. I znów język polski ją pokonał.

  odpowiedz

  • 4 (14)

  Gnojokok, w dniu 21-10-2021 17:59:10 napisał:

  W „Gościu wydarzeń” wczoraj w Polsacie pojawił się prof. Piotr Kuna.Dobitnie od pewnego czasu usiłuje rządzącym pewne kwestie w naukowy sposób przedstawić jako lekarz. Wczoraj kolejny raz poruszył kwestię maseczek. Prof. Piotr Kuna skomentował m.in. słowa „ministra pandemii” Adama Niedzielskiego, który stwierdził, że z powodu wzrostu wykrytych pozytywnych wyników testów na koronawirusa koniecznie trzeba rygorystycznie przestrzegać nakazu maskowania. Cytat " – To jest rodzaj symbolu, który sygnalizuje, że panuje nowy wirus i trzeba go unikać. W sensie medycznym, czy noszenie maseczek zmniejszy nam liczbę zakażeń? Wiedzą państwo dobrze, że w Wielkiej Brytanii, Polsce, Izraelu, USA, Polsce maseczki nie zmniejszyły liczby zakażeń. Nie noszono maseczek w Danii, przez większość czasu w Szwecji i to są kraje, które wyszły z pandemii obronną ręką " Warto naprawdę mądrych słuchać i czerpać z ich mądrości.

  odpowiedz

  • 0 (4)

  JA, w dniu 22-10-2021 07:43:26 napisał:

  GRYPA GRYPA JUZ NIE MACIE O CZYM PISAC HA HA HA

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Tarczyński kabanosy drobiowe i wieprzowe 105g
4,99PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Fotobombki
19,90PLN
Konstrukcje stalowe
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)