Dziś mamy 7 grudnia 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

20 października 2021

Poszukiwany kilkunastoma listami gończymi mieszkaniec powiatu. Namierzony w okolicach Koszalina

fot. archiwum

fot. archiwum

Kryminalni z Nakła zatrzymali wczoraj w podkoszalińskiej# wsi 32-latka, który od ponad 2,5 roku ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna miał aż 18 czynnych podstaw poszukiwań, w tym kilkanaście listów gończych.

Poszukiwania 32-latka, zameldowanego na terenie gminy Mrocza, prowadzone były od początku 2019 roku. Mężczyzna miał na swoim koncie szereg oszustw popełnionych na terenie całego kraju. Poszukiwany był na podstawie aż 18 różnych decyzji podjętych w jego sprawie przez różne sądy i prokuratury. Przeważającą większość z nich stanowiły listy gończe.

Na trop 32-latka wpadł nakielski kryminalny. Jego zaangażowanie opłaciło się i wczoraj (19.10.21) mundurowi pojechali sprawdzić miejsce, gdzie mężczyzna miał się ukrywać. Ponieważ trop prowadził do jednej z wsi w okolicach Koszalina, działania z nakielskimi mundurowymi podjęli funkcjonariusze z Posterunku Policji w Sianowie. Zastany na terenie posesji 32-latek nie krył zdziwienia, gdyż z pewnością nie spodziewał się wizyty policjantów.

Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do nakielskiej komendy, skąd trafił do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 6 lat.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  bezprawnik, w dniu 20-10-2021 13:43:15 napisał:

  No gratulacje i będą zapewne odpowiednie"wnioski nagrodowe" Ale tak z czystej ciekawości dopytam-nie ufacie,nie macie zaufania do "podkoszalińskich" poszukiwaczy by to na Wasz wniosek dokonali zatrzymania-? Przecież nikt by Wam tego wyniku nie skradł ;-) Kompletnie jak dla mnie trzeźwo ( jeszcze ) myślącego byłoby prościej,taniej i z pożytkiem dla służby. Tak bynajmniej mnie uczono....lat 20 temu ;-)

  odpowiedz

  • 3 (7)

  Mariola Bezpitola, w dniu 20-10-2021 17:34:49 napisał:

  a mógł zapisać się do pisu

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Jagr masło
5,33PLN
Olej Kujawski
8,99PLN
Konstrukcje stalowe
Świąteczne fotopoduszki
40PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)