Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

18 czerwca 2021

Przegrana na wyjeździe. Niech ten sezon się już skończy

fot. BDS

fot. BDS

Nie mamy dobrych wieści. Daleki wyjazd do Tłuchowa w# niedzielę nie powiększył zdobyczy punktowej Szubinianki. Wprawdzie podopieczni trenera Wiesława Stepczyńskiego trafili dwa razy, ale przy pięciu golach gospodarzy nie ma to większego znaczenia.

Kibice zobaczyli w Tłuchowie aż siedem goli. Niestety, autorami zdecydowanej większości z nich byli miejscowi. Jako pierwszy trafił w 32` Mateusz Dewil. Jednobramkowe prowadzenie Tłuchowii utrzymało się do przerwy. Po zmianie stron gra "nabrała rumieńców". W tej części spotkania padło aż sześć bramek. W 53` Jakub Woliński podwyższył na 2:0. Szubianianie jeszcze nie otrząsnęli się po stracie bramki, a już padała kolejna. Tym razem za sprawą Daniela Siecińskiego. W 73` gola dla Szubinianki strzelił Michał Machowski, ale zaraz potem na listę strzelców wpisał się Michał Kwiatkowski i było już 4:1. Ten sam zawodnik w 82` trafił po raz kolejny. Wynik ustalił pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry Michał Machowski. Szubinianka wraca z Tłuchowa bez punktów.

Wyjściowy skład Szubinianki:
Przemysław Pawlak, Dominik Krawczyk, Paweł Jakubowski, Kamil Ośka, Paweł Staśkiewicz, Michał Machowski, Jakub Donarski, Bartosz Musiałek, Robert Jurek, Norbert Gorajewski, Igor Jakubowski.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Budowa domu pod klucz
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Pomoc drogowa
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)