Dziś mamy 26 marca 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

16 marca 2023

Przygotowali niespodziankę dla swoich koleżanek. Zabawa była przednia

fot. ZS w Dziewierzewie

fot. ZS w Dziewierzewie

Dnia 8 marca tradycyjnie w Szkole Podstawowej im.ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie męska część# społeczności uczniowskiej przygotowała# niespodziankę dla swoich koleżanek.

Krótki montaż słowno-muzyczny zaprezentowali dla dziewcząt chłopcy z klas VI i VIII. Ci sami uczniowie wraz z kolegą z kl.VII pod opieką opiekuna SU przygotowali również męskie konkurencje, w których mogły sprawdzić się nasze piękne Panie. Było to m.in. wbijanie gwoździ i nadmuchiwanie balonu na czas. Poza tym dziewczęta miały za zadanie rozpoznać zaprezentowane narzędzia, rozwiązać zagadki czy wypisać nazwiska znanych sportowców płci męskiej. Zabawa była jak zwykle przednia. Dziewczęta z dużym zaangażowaniem, ale i z uśmiechem na twarzy podejmowały kolejne wyzwania. Na koniec nie mogło zabraknąć życzeń oraz słodkiego upominku od Rady Rodziców dla naszych uczennic.

Chcemy w tym miejscu raz jeszcze życzyć wszystkim Paniom, aby słońce świeciło dla nich na co dzień nie tylko od święta.

Materiał: Emilia Masiakowska / ZS w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)