Dziś mamy 12 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

11 czerwca 2024

Przyrodnicze zmagania. Konkurs z udziałem uczniów z Dziewierzewa

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

W dniu 6 czerwca w Szkole Podstawowej #im. Miłośników Przyrody odbył się pod patronatem Burmistrza Kcyni Międzyszkolny Konkurs „Bądź Miłośnikiem Przyrody - Chroń Środowisko”.

W konkursie tym udział brali uczniowie klas V-VIII szkół podstawowych gm. Kcynia. Naszą szkołę pod opieką p. Reiwer reprezentowali uczniowie klasy V - Tymon Ciszewski, oraz Anna Szymkowiak.

Nasi uczniowie dzielnie walczyli w zaciętej walce o miejsca. Pokazali się z bardzo dobrej strony i przetarli swoje pierwsze szlaki w przyrodniczych zmaganiach. Zgłosili już chęć udziału w przyszłym roku.

Na zakończenie Ania i Tymon, oraz pozostali uczestnicy otrzymali upominki i dyplomy z rąk Pana Burmistrza i Pani Dyrektor.

Serdecznie dziękujemy uczniom i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tego wydarzenia.

Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz.” Albert Einstein

Materiał: Jolanta Reiwer / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Mam nadzieję, że Zielony Ład zostanie zatrzymany". Europa zaczyna się budzić

Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Jaka będzie przyszłość Europy#, z jakimi zagrożeniami będą zmagać się kraje unijne, w tym Polska? O tym, rozmawiamy z samorządowcem Jerzym Gawędą.

(czytaj więcej)