Dziś mamy 12 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

11 czerwca 2024

Radosny czas dla najmłodszych. W przedszkolu obchodzono Dzień Dziecka

fot. Przedszkole Miejskie im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

fot. Przedszkole Miejskie im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

Pod koniec maja w Przedszkolu Miejskim #im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni obchodzono Dzień Dziecka.

Rodzice wraz z panią dyrektor,nauczycielami i pracownikami przedszkola zapewnili naszym dzieciom radosny i miły dzień.Dzieci otrzymały mnóstwo życzeń, prezentów. Było też dużo innych przyjemności: popcorn, wata cukrowa, malowanie twarzy, warkoczyki,tatuaże, dmuchaniec.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak wspaniałego dnia dla naszych przedszkolaków. Wielkie podziękowania kierujemy do przewodniczącej rady rodziców Magdaleny Kwiatkowskiej, Angeliki Plewa Piechockiej, Kamili Silickiej , Marzeny Karakiewicz, Małgorzaty Bartkowiak,Klaudii Gryczka, Magdy Chudzik, Łukasza Szczepańskiego.

Materiał: Beata Szymczak / Przedszkole Miejskie im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Mam nadzieję, że Zielony Ład zostanie zatrzymany". Europa zaczyna się budzić

Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Jaka będzie przyszłość Europy#, z jakimi zagrożeniami będą zmagać się kraje unijne, w tym Polska? O tym, rozmawiamy z samorządowcem Jerzym Gawędą.

(czytaj więcej)