Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2023

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Podejrzany o uszkodzenie auta (film)

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Policjanci z Komisariatu Policji #Bydgoszcz – Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z Komisariatu Policji Bydgoszcz - Śródmieście prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia pojazdu marki Renault Clio, do którego doszło w dniu 19 listopada 2023 roku przy ulicy Al. Powstańców Wielkopolskich 10, na terenie Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii. Do sprawy został zabezpieczony monitoring, który zarejestrował wizerunek osoby podejrzewanej o popełnienie przestępstwa. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na filmie.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ulicy Poniatowskiego 5 w Bydgoszczy lub telefonicznie, całodobowo u dyżurnego KP Bydgoszcz-Śródmieście pod numerem telefonu 47 751 11 60 lub u prowadzącego sprawę pod numerem 47 751 11 83, powołując się na znak sprawy L.dz. I Kr 5012/23.

Materiał: mł. asp. Krzysztof Bratz / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

 

Oceń artykuł: 8 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Ja, w dniu 04-12-2023 15:31:15 napisał:

  To wy jesteście od poszukiwań takiego psychola co niszczy auta

  odpowiedz

  • 1 (1)

  997, w dniu 04-12-2023 15:55:51 napisał:

  Najlepiej cały dzień dzieci bawić w przedszkolu, a potem ludzi prosić o rozwiązanie sprawy za które WAM PŁACĄ! Mamy sie czuć bezpiecznie? Jak wy nawet przestępcy nie przeszukacie a potem do was strzela, nauka rodem z przedszkola

  odpowiedz

  • 0 (0)

  MO, w dniu 04-12-2023 16:01:24 napisał:

  Albo kolejna ofiara na komisariacie która nie żyje, a policja o śmierci w areszcie nawet rodziny nie poinfirmaowała. Sprawa wyszła na jaw jak rodzina zgłosiła zaginięcie kobiety. Super postawa policji 2 miesiące nie informować rodziny o śmierci, ale wiadomo nie ma się czym chwalić, kolejna śmierć na komisariacie

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Olaf, w dniu 04-12-2023 20:09:02 napisał:

  To jest Jozin z Bazin

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Bleta, w dniu 04-12-2023 20:22:56 napisał:

  Policja Bydgoska to nieroby żeby nie znalesc złodzieja wstyd śmiecie nygusy smierdzace

  odpowiedz

  • 0 (0)

  j*bać policje, w dniu 05-12-2023 07:37:39 napisał:

  dajcie mi 100 tys. tp go znajde

  odpowiedz

  • 0 (0)

  POLSKI BANDYTA 777, w dniu 06-12-2023 22:00:04 napisał:

  znam go, nazywa travis szczoch

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kalendarz A3 12-miesięczny
42,00PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)