Dziś mamy 2 lipca 2022, sobota, imieniny obchodzą:

05 maja 2022

Ruszył drugi dzień matur. Dzisiaj maturzyści zdają matematykę

fot. MM/ML

fot. MM/ML

5 maja, punktualnie o godz. 9:00 w uczniowie klas maturalnych przystąpili do egzaminu dojrzałości. Tym razem abiturienci piszą maturę z matematyki.

W dniu wczorajszym uczniowie napisali egzamin z języka polskiego, z kolei już jutro czeka na nich test z języka angielskiego. Egzaminy maturalne potrwają w tym roku do 23 maja. 

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (10)

  Naklo24, w dniu 05-05-2022 14:48:05 napisał:

  Chociaż dzisiaj poprawienie jest w artykule że abiturienci przystąpili do egzaminu maturalnego z matematyki. Bo wczorajszy artykuł że szkoły Staszica Nakło że absolwenci pisali egzamin maturalny z języka polskiego szok !!! Uczniowie nie są jeszcze absolwentami tylko abiturientami poprawcie to szybko bo jak nie to egzamin maturalny do poprawki dla tej osoby co pisał artykuł.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Naklo, w dniu 05-05-2022 14:49:04 napisał:

  A tak wogole powodzenia maturzyści 2022r

  odpowiedz

  • 2 (2)

  debionek, w dniu 05-05-2022 15:14:22 napisał:

  Zna ktoś chłopaka z zdjęcia artykułu?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • -1 (3)

  xc, w dniu 05-05-2022 20:26:32 napisał:

  co za czubek na tym zdjęciu z artykułu totalny pajac

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (2)

  abc, w dniu 05-05-2022 22:35:52 napisał:

  Ale przystojny chłopak na okładce, chciałabym z nim dzieci.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
0

Zawód położna, to dużo więcej niż troska. Opowiada laureatka konkursu

Mówi się, że położna to najpiękniejszy zawód świata. I trudno się z tym nie zgodzić#, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich położna realizuje swoje zadania. Większości społeczeństwa zawód ten kojarzy się z przyjmowaniem porodów i opieką nad noworodkami. Natomiast zakres zadań, jakie położna może realizować i kompetencji, które posiada jest zdecydowanie szerszy. O zawodzie położnej, o tym, co zrobić, żeby nią zostać i o możliwościach jakie daje praca położnej pisze Małgorzata Drężek Skrzeszewska – laureatka 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)