Dziś mamy 12 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

25 maja 2024

"Spotkanie u Matki". Wyjazd seniorów do Górki Klasztornej

fot. DPS w Nakle

fot. DPS w Nakle

Tradycja nakazuje, aby w kalendarzu majowym było zaplanowane #już na stałe miejsce na wyjazd do Górki Klasztornej na Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych pt.: "Spotkanie u Matki".

W tym roku wyjątkowo uczestniczyliśmy w wydarzeniu tylko w roli widzów i kibicowaliśmy wszystkim uczestnikom spotkania, podczas pełnej modliw cudownej muzycznej atmosferze.

Podczas spotkania na scenie zaprezentowały się: Dom Pomocy Społecznej w Chlebnie, Zespól Szkół Specjalnych Karnowo, Dom Pomocy Społecznej Suchorączek, Warsztaty Terapii Zajęciowej Liszkowo oraz Dom Pomocy Społecznej w Dębnie.

Następnie udaliśmy się do Łobżenicy na Bulwar 700-lecia oraz ścieżkę spacerową znajdującą się po drugiej stronie zalewu, które stały się ulubionym miejscem łobżeniczan, gdzie zjedliśmy lody i ruszyliśmy w drogę powrotną do naszego Domu.

Materiał: Magda Pasieka / Dom Pomocy Społecznej w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Mam nadzieję, że Zielony Ład zostanie zatrzymany". Europa zaczyna się budzić

Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Jaka będzie przyszłość Europy#, z jakimi zagrożeniami będą zmagać się kraje unijne, w tym Polska? O tym, rozmawiamy z samorządowcem Jerzym Gawędą.

(czytaj więcej)