Dziś mamy 27 stycznia 2023, piątek, imieniny obchodzą:

10 grudnia 2022

"Stroiki i inne ozdoby świąteczne”. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

fot. powierzone

fot. powierzone

Dziewiąta edycja konkursu plastycznego "Stroiki i inne ozdoby świąteczne” w Przedszkolu Miejskim im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni dobiegła końca.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci różnymi technikami plastycznymi, wzmacnianie więzi rodzinnych, rozwijanie wórczych zainteresowań, wyobraźni oraz umożliwienie zaprezentowania uzdolnień dzieci i ich opiekunów na szerszym forum. Na konkursu zostały zgłoszone 82 prace. W środę 7 grudnia jury w składzie: Maria Kordyś, Katarzyna Pomałacka oraz Wioletta Tomczak dokonało oceny prac wszystkich uczestników konkursu. Poziom wykonanych ozdób okazał się bardzo wysoki. Wyłoniono następujących zwyciezców:

I miejsce: Antoni Gryczka
II miejsce ex aequo: Julia Kalicka, Błażej Dąbrowski
Wyróżnienia:
Bartosz Wiese
Mikołaj Czechowski

Każdy z uczestników konkursu otrzymał nagrodę oraz dyplom. Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród konkursowych. Koordynator konkursu - Katarzyna Soja za zgodą rodziców przekazała wszystkie prace na kiermasz świąteczny, który odbył się 9 grudnia.

Materiał: Katarzyna Soja

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)