Dziś mamy 8 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

24 września 2021

Święto pieczonego ziemniaka. Wspólne zabawy przedszkolaków i druhów

fot. KSRG OSP Dziewierzewo

fot. KSRG OSP Dziewierzewo

W dzisiejsze przedpołudnie naszą jednostkę odwiedziły maluszki z przedszkola, grupa 2.5-5 latków.

Z okazji święta ziemniaka najpierw dzieci ozdabiały swoje ziemniaczki, następnie odbyły się konkurencje związane również z ziemniaczkami, w międzyczasie mamy przygotowywały dla dzieci i opiekunów hot-dogi, z czego dzieci były bardzo zadowolone. W tym dniu nie zabrakło pieczonych ziemniaków z ogniska oraz gier i zabaw z opiekunami i druhami. Mamy pomogły w przygotowywaniu posiłków.

Cieszymy się że przedszkolaki tak lubią do nas przychodzić i razem możemy miło spędzić czas. W naszej jednostce to już tradycja, ze bawimy się i uczymy razem z przedszkolakami.  A niedługo znów się spotkamy z naszymi przedszkolakami.

Materiał: KSRG OSP Dziewierzewo

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Przezorny zawsze ubezpieczony. Czyli jak zadbać o swoje pieniądze na zagranicznym urlopie?

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku od zmartwień – przynajmniej w teorii#, niestety w praktyce bywa różnie. Statystyki pokazują, że w popularnych wakacyjnych destynacjach jak Hiszpania czy Portugalia kradzież zdarza się aż 7 razy częściej niż w Polsce[1]. Co więcej, sezon letni sprzyja tego typu przestępstwom. Pochłonięci wypoczynkiem zdarza się, że zapominamy o „pilnowaniu portfela”, a przecież złodzieje „nie robią sobie wolnego”. Dlatego dobrze jeszcze przed wyjazdem pomyśleć o tym, jak ochronić się przed tego typu przestępstwami. O czym warto pamiętać? Radzą eksperci Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF).

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)