Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 lipca 2021

Szubiński Festiwal Lekkiego Absurdu „SzuFLA”. Sprawdź szczegóły!

fot. pow.

fot. pow.

Szubiński Dom Kultury rozpoczął przedsprzedaż biletów na# Szubiński Festiwal Lekkiego Absurdu „SzuFLA” – Trzecie rozdanie. Bilety w promocyjnej cenie 30 zł można nabyć do 15 sierpnia w sekretariacie Szubińskiego Domu Kultury. Liczba biletów w pierwszej puli ograniczona.
Szubiński Dom Kultury po raz kolejny w swoich murach organizuje wieczór kabaretowy. Tym razem postanowiono zmienić formułę znaną mieszkańcom od lat. 5 września na scenie zaprezentuje się znany z programów telewizyjnych kabaret FiFa-RaFa, który w 2013 roku brał udział w szubińskich Korkach. Tuż po nich ze swoim monologiem wystąpi aktor i kabareciarz - Cezary Pazura. Początek kabaretonu zaplanowano na godzinę 17:00.
 
Dla miłośników rozrywki i śmiechu Szubiński Dom Kultury przygotował promocję cenową obowiązującą do 15 sierpnia. Te można nabyć w cenie 30 zł w sekretariacie organizatora. Po zakończeniu przedsprzedaży koszt biletu wynosić będzie 50 zł.
 
W związku z zapowiedziami nadejścia kolejnej fali zachorowań związanych z koronawirusem i prawdopodobieństwem zwiększenia ograniczeń organizator postanowił prowadzić sprzedaż biletów w pulach, tak aby móc przeprowadzić kabareton z zachowaniem obostrzeń.
 
Materiał: Paweł Pietroń

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (2)

  xxx, w dniu 20-07-2021 12:53:00 napisał:

  A w Nakle cisza, kultura ma wakacje

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Magda, w dniu 20-07-2021 13:15:59 napisał:

  No nareszcie :) Już nie mogę się doczekać. Co roku jesteśmy. Przyjeżdżamy do Was z Tucholi. Mamy nadzieję, że i w tym roku Czarek z Gniewomirem poprowadzą ten kabareton jak w poprzednich latach. Szkoda, że tak mało kabaretów, ale i tak będziemy :)

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Piotr, w dniu 21-07-2021 09:34:32 napisał:

  Pazura to tandeta

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Skup i sprzedaż części
Nowoczesny styl
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Żel UV 5ml
7,50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)