Dziś mamy 22 października 2021, piątek, imieniny obchodzą:

17 września 2021

Turniej Tenisa w Kołobrzegu. Sukces Stefana Grzegorka

fot. Nakielski Sport

fot. Nakielski Sport

Reprezentant Gmina Nakło nad Notecią Stefan Grzegorek w dniach# 11-16.09.2021 r. brał udział w Turnieju Tenisa Ziemnego ITF S200 BMW Bonkowscy & Wilson 65+ w Kołobrzegu.

Ćwierćfinał:
Stefan Grzegorek - Jerzy Ignaczak (Warszawa) 2:0 (6:1, 6:4),
Półfinał:
Stefan Grzegorek - Jacek Malicki (Łódź) 2:0 (6:2, 6:4)
Finał:
Stefan Grzegorek - Paweł Wojtyczka (Lubin) 0:2 (3:6, 3:6)
W końcowej klasyfikacji w grze pojedynczej Stefan Grzegorek zajmuje drugie miejsce w turnieju.

W finale gry podwójnej Stefan Grzegorek/Grzegorz Płażyński (Kołobrzeg) pokonuje Pawła Wojtyczka (Lubin)/Jacka Malickiego (Łódź) 2:1 (4:6, 7:5, tie- break 10:4)
W końcowej klasyfikacji stając na najwyższym stopniu podium. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Materiał: Maciej Łuczak / Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chrupiący, świeży i pachnący. Dziś Światowy Dzień Chleba

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika#, że przeciętny Polak zjada blisko 40 kg chleba rocznie. Nie wyobrażamy sobie bez niego śniadania, często jemy go do obiadu, a i na kolację sprawdza się równie dobrze. Z okazji Światowego Dnia Chleba (16 października) bierzemy chleb pod lupę i podpowiadamy, jakie pieczywo wybrać oraz jak samodzielnie przygotować świeży, pachnący bochenek we własnym domu.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)