Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

05 lutego 2024

Uroczyste powitanie nowej dyrektor. Nie zabrakło życzeń i podziękowań

fot. Szkoła Podstawowa Dziewierzewo

fot. Szkoła Podstawowa Dziewierzewo

Dnia 2 lutego 2024 r. w obecności Kierownika Referatu Edukacji#, Promocji, Sportu i Kultury Pana Rafała Woźniaka oraz uczniów i pracowników naszej szkoły odbyło się uroczyste powitanie nowej Pani Dyrektor - Lucyny Bursztynowicz.

Życzymy w imieniu całej społeczności szkolnej  nowej Pani Dyrektor wielu sukcesów w pracy, nieustających powodów do dumy z osiągnięć uczniów i absolwentów szkoły, stałego wsparcia od zawsze zaangażowanej i pomocnej kadry pedagogicznej i pracowników obsługi, tak aby nasza wspaniała szkoła mogła kontynuować swoje wieloletnie już tradycje dobrego kształcenia i wychowania.

Pan Rafał Woźniak w imieniu pełniącego funkcję Burmistrza Kcyni Pana Rafała Heftowicza złożył serdeczne podziękowania Pani Kindze Słapek, która od 20 października 2023 r. zastępowała ówczesnego dyrektora. Podziękował za ogromne zaangażowanie, życzliwość i wzorową postawę.

Następnie Pani Dyrektor uroczyście otworzyła bal karnawałowy!

Materiał: Oliwia Kędziora / Szkoła Podstawowa Dziewierzewo

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)