Dziś mamy 24 kwietnia 2024, środa, imieniny obchodzą:

19 listopada 2022

Walczyły do samego końca. Wyjazdowy mecz juniorek

W drugiej kolejce Kujawsko-Pomorskiej Ligi juniorki młodszej nasz zespół zmierzył się na wyjeździe z UKS Vambresia Wąbrzeźno

Od początku zespół gospodyń narzucił mocne tempo gry, szybko wychodząc na prowadzenie (6-1, 13-4, 16-8). Nasz zespół walczył jednak do końca inw efekcie do przerwy przegrywaliśmy 22-19.

W drugiej połowie rywalki odskoczyły na 6 bramek (27-21, 32-26) i tą przewagę utrzymał do końca, wygrywając ostatecznie 39-33.

"Dziewczyny zostawiły dziś dużo zdrowia na boisku, walczyły do samego końca. Jestem dumny z ich postawy. Dziś krótsza rotacja nie pozwalała nam na dużo. Tym bardziej szacunek za serce zostawione na boisku" - przekazał trener Bartek Łyszczarz.

Skład: Aleksandra Puławska (br), Wiktoria Sawicka (18), Kinga Bialachowska (6), Iga Wiśniewska (4), Zuzanna Leszczyńska (3), Emilia Łyszczarz (2), Martyna Branicka, Marcelina Borowska, Gabriela Kubiak, Wiktoria Kolek. Trenerzy Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.