Dziś mamy 27 stycznia 2023, piątek, imieniny obchodzą:

19 listopada 2022

Walczyły do samego końca. Wyjazdowy mecz juniorek

fot. powierzone

fot. powierzone

W drugiej kolejce Kujawsko-Pomorskiej Ligi juniorki młodszej nasz zespół zmierzył się na wyjeździe z UKS Vambresia Wąbrzeźno

Od początku zespół gospodyń narzucił mocne tempo gry, szybko wychodząc na prowadzenie (6-1, 13-4, 16-8). Nasz zespół walczył jednak do końca inw efekcie do przerwy przegrywaliśmy 22-19.

W drugiej połowie rywalki odskoczyły na 6 bramek (27-21, 32-26) i tą przewagę utrzymał do końca, wygrywając ostatecznie 39-33.

"Dziewczyny zostawiły dziś dużo zdrowia na boisku, walczyły do samego końca. Jestem dumny z ich postawy. Dziś krótsza rotacja nie pozwalała nam na dużo. Tym bardziej szacunek za serce zostawione na boisku" - przekazał trener Bartek Łyszczarz.

Skład: Aleksandra Puławska (br), Wiktoria Sawicka (18), Kinga Bialachowska (6), Iga Wiśniewska (4), Zuzanna Leszczyńska (3), Emilia Łyszczarz (2), Martyna Branicka, Marcelina Borowska, Gabriela Kubiak, Wiktoria Kolek. Trenerzy Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)