Dziś mamy 21 maja 2022, sobota, imieniny obchodzą:

17 stycznia 2022

Weekend zmagań w 1/16 mistrzostw Polski juniorek za nami

fot. MLUKS Orlik Kcynia

fot. MLUKS Orlik Kcynia

W ostatnim meczu zmierzyliśmy się z drużyną gospodyń# MKS-em Lublin. Rywal bardzo silny i tą siłę było widać od samego początku. Wczoraj na pewno zdecydowanie lepiej, mocniej, agresywniej graliśmy w obronie. Zdecydowanie trudniej było nam zdobyć bramkę. Zrobiliśmy co mogliśmy i choć wynik wysoki, dzielnie walczyliśmy

Najlepszą zawodniczką w naszej drużynie została wybrana i nagrodzona przez klub MKS Lublin Marysia Kutka.

Dla nas to pierwszy w historii udział w rozgrywkach centralnych. Możliwość gry z silnymi przeciwnikami z Polski jest dla nas cennym doświadczeniem. Cały czas sie rozwijamy i możliwość gry na tym szczeblu jest dla nas ważną lekcją. 

Serdecznie wam dziękuję dziewczyny za wspaniały weekend. Za ogrom emocji a było ich sporo, za wasze poświęcenie, walkę i nasze rozmowy. Wierze, że wrócimy jeszcze silniejsi. Wiecie, że kto jak kto ale ja w Was wierze.

Skład: Aleksandra Puławska (br), Natalia Kramer (br), Maria Kutka (3), Emilia Łyszczarz (2), Marta Wilczyńska (2), Maja Michalska (2), Natalia Grzegorek (1), Julia Zwolak (1), Daria Walentowska (1), Kinga Białachowska, Kinga Wiśniewska, Kinga Chełminiak, Martyna Popielarz, Wiktoria Sawicka, Patrycja Kwiatkowska. Trenerzy: Bartek Łyszczarz i Jacek Kuliński.

Z tego miejsca bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które wsparły nasz klub i pomogły nam w wyjeździe. 

Wielkie podziękowania dla Rodziców, którzy kilka lat temu zaufali nam i zostawili pod naszą opieką dziewczyny.

Dziękujemy za liczne słowa wsparcia podczas tego turnieju. Wiemy, że byliście z nami. Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy trzymali za nas kciuki. Docierało do nas Wasze wsparcie. Mamy nadzieję, że was nie zawiedliśmy. Dziękujemy klubowi MKS Lublin w szczególności p. Sabinie Włodek za całą okazaną pomoc.

Materiał: Bartosz Łyszczarz - MLUKS Orlik Kcynia/red. 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Coraz mniej miodu z polskich pasiek. Co, jeżeli pszczoły wyginą?

Populacja pszczół na świecie maleje, a miodu w rodzimych pasiekach #powstaje coraz mniej. W 2020 roku na jednego Polaka przypadł już mniej niż kilogram tego złocistego produktu. Podczas obchodzonego 20 maja Światowego Dnia Pszczół warto w szczególny sposób spojrzeć na pracę tych pożytecznych owadów. Ma ona olbrzymi, pozytywny wpływ na przyrodę. Niestety jednak destrukcyjna działalność człowieka jest wielkim zagrożeniem dla zapylaczy.

(czytaj więcej)
0

Złap chwilę dla siebie! Dlaczego nie warto rezygnować ze śniadania?

Wiecznie zimna kawa – brzmi znajomo? To niestety standardowe# śniadanie niejednej mamy. Najwyższy czas z tym skończyć! Tylko zdrowa i szczęśliwa mama jest w stanie zapewnić beztroskie i radosne dzieciństwo swoim pociechom. Ale zacznijmy od początku, tzn. pierwszego posiłku w ciągu dnia. Potem pójdzie już z górki.

(czytaj więcej)
0

Doręczanie listów poleconych bezpośrednio do rąk adresatów

Od 16 maja 2022 r., wychodząc# naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Poczta Polska przywraca standardowy sposób doręczania wszystkich przesyłek listowych rejestrowanych bezpośrednio do adresata. Doręczanie zostało ograniczone podczas epidemii, kiedy przesyłki polecone niewymagające potwierdzenia odbioru były doręczane wyłącznie do skrzynek oddawczych, z uwagi na bezpieczeństwo Klientów i pracowników.

(czytaj więcej)