Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2021

Wszystkie służby na miejscu. Mimo reanimacji mężczyzny nie udało się uratować

fot. OSP KSRG Mąkowarsko

fot. OSP KSRG Mąkowarsko

W dniu 19 czerwca 2021 roku o godzinie #8:57 wpłynęło zgłoszenie, że w Mąkowarsku na os. Łakomowo mężczyzna źle poczuł się za kierownicą, a po opuszczeniu pojazdu zasłabł i nastąpiło zatrzymanie akcji serca.

Pomimo resuscytacji krążeniowo-oddechowej życia mężczyzny nie udało się uratować.

W działaniach brały udział służby: OSP KSRG Mąkowarsko, JRG 3 Bydgoszcz, Zespół ratownictwa Medycznego Gostycyn i Koronowo oraz Policja.

Materiał: OSP KSRG Mąkowarsko

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 9 (13)

  Xxxx, w dniu 19-06-2021 12:40:56 napisał:

  Takie jest życie dzisiaj jesteś jutro cie nie ma.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -10 (12)

  pol55, w dniu 20-06-2021 11:09:03 napisał:

  Życie jest bardziej perfidne niż się niektórym wydaje. Szczęście mają Ci co ich własne matki nie mordują ich zanim ujrzą świat! Jak ma być dobrze na Świecie jak po ulicach chodzi miliony kobiet, które zamordowały swoje dzieci?

  odpowiedz

  • -10 (12)

  obserwator, w dniu 20-06-2021 11:13:16 napisał:

  Każda kobieta, która w swoim życiu zamordowała własne dziecko, zanim ujrzało świat powinna mieć na czole wytatuowany napis; JESTEM MORDERCZYNIĄ! Mam nadzieją, że i tak każda będzie kiedyś rozgrzeszona i oby bardzo boleśnie!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Kanapa
Nowe stylizacje
Budowa hal
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Budowa domu pod klucz
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)