Dziś mamy 22 października 2021, piątek, imieniny obchodzą:

08 października 2021

Wyjazd na strzelnicę. Najpierw teoria, potem praktyka

fot. pow.

fot. pow.

6 października 2021 r. uczniowie klas 2c i 3c o profilu# prawno-policyjnym I Liceum Ogólnokształcącego w Szubinie wyjechali na strzelnicę do miejscowości Godawy koło Gąsawy.

Pierwsza część wyjazdu poświęcona była teorii – w jej trakcie uczniowie poznali różne jednostki broni, zasady bezpiecznego się nią posługiwania oraz zasady obowiązujące w czasie pobytu na strzelnicy. Podczas zajęć praktycznych  zaś strzelali z KBKS oraz pistoletu 9 mm, mogli także zmierzyć się ze specyfiką strzelania z kałasznikowa. Pełen emocji wyjazd zakończono ogniskiem z kiełbaskami.

Materiał: E. Kapsa

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 23 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (3)

  Instrybutor, w dniu 08-10-2021 10:23:36 napisał:

  Super

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Ola, w dniu 08-10-2021 22:41:34 napisał:

  Fajnie

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Alina , w dniu 08-10-2021 22:42:17 napisał:

  Extra

  odpowiedz

  • 2 (2)

  R, w dniu 09-10-2021 01:00:30 napisał:

  Godawy i Kowalewko to bardzo fajne miejsca do strzelania w naszym regionie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Konstrukcje stalowe
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Chrupiący, świeży i pachnący. Dziś Światowy Dzień Chleba

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika#, że przeciętny Polak zjada blisko 40 kg chleba rocznie. Nie wyobrażamy sobie bez niego śniadania, często jemy go do obiadu, a i na kolację sprawdza się równie dobrze. Z okazji Światowego Dnia Chleba (16 października) bierzemy chleb pod lupę i podpowiadamy, jakie pieczywo wybrać oraz jak samodzielnie przygotować świeży, pachnący bochenek we własnym domu.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)