Dziś mamy 4 czerwca 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

17 maja 2023

Wyłoniono finalistów „Projektu z ZUS” . Sukces uczniów SP w Mycielewie

fot/video. MT/WN

fot/video. MT/WN

Informujemy, że komisja województwa kujawsko-pomorskiego przyjęła łącznie 23 prace do# „Projektu z ZUS”: w kategorii plakat – 10, w kategorii film – 8 i w kategorii komiks – 5 prac.

Szkoła Podstawowa w Mycielewie wzięła udział w konkursie. Miło nam poinformować, że w kategorii plakat zajęliśmy III miejsce w województwie z pracą pt. „Oszczędzanie to dobre zachowanie”! Za sukces odpowiedzialni są uczniowie klasy trzeciej wraz z wychowawcą Magdaleną Tomkowiak.

Niestety, film „ZUSolator” i komiks nie zajęły miejsca na podium, ale myślimy, że dzieła są warte uwagi i publikacji. W końcu uczniowie napracowali się, co rokuje na przyszłość.

Dziękujemy i gratulujemy!

Materiał: Wawrzyn Nowak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)