Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 lipca 2021

Wyrządził szkody o wartości 30 tys. zł. Policjanci proszą o pomoc

fot. KWP Bydgoszcz

fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z# prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia o wartości 30 tysięcy złotych. Zdarzenie miało miejsce 22 maja 2021 r. w godz. 02:05-02:30 przy ul. Św. Trójcy w Bydgoszczy.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 53 32, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 2149/21.

Film zobaczysz tutaj

Materiał: podkom. Lidia Kowalska - Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • 11 (25)

  Juras, w dniu 21-07-2021 15:13:26 napisał:

  Gdyby był zwolennikiem kulawego karła to być może włos z głowy by mu nie spadł

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (5)

  Płotek, w dniu 21-07-2021 18:57:45 napisał:

  Sztuba i po co Ci to bylo

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Edek, w dniu 22-07-2021 09:06:44 napisał:

  Franek Kimono

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Robert , w dniu 22-07-2021 12:34:27 napisał:

  Panowie policjanci mogą się w dupe pocałować... A nie o coś prosić... Najpierw żeście gnębili społeczeństwo a teraz prosicie o pomoc? Pojebało was do końca?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Antoni, w dniu 22-07-2021 15:55:57 napisał:

  Kurła , Fronczewskiego szukają !

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie geometrii kół
Blacharstwo
Deska elewacyjna
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Wulkanizacja
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Sprawdzanie świateł
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)