Dziś mamy 4 czerwca 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

18 maja 2023

Z pomocą bezdomnym kotom. Akcja samorządu uczniowskiego ZST

fot. ZST w Kcyni

fot. ZST w Kcyni

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni przekazali #w minioną środę, Pani opiekującej się bezdomnymi kotami w Kcyni, karmę zebraną, a w zbiórce, zorganizowanej w ZST. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy okazali serce tym cudownym zwierzakom.

Najwięcej karmy zebrała klasa II LO – Gratulujemy. W nagrodę Fabian wręczył uczniom klasy II LO słodki i podarunek.

Jeżeli ktoś indywidualnie chciałby wesprzeć bezdomne koty, zapraszamy do biblioteki szkolnej. Jesteśmy z Was dumni, nie jesteście obojętni na los bezdomnych zwierzaków, można na Was polegać!

Materiał: Maria Przegiętka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)